Page 11 of 77 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast
Results 101 to 110 of 766
Like Tree1503Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆

  1. #101
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    sad ovo pisem besan zbog silnih povreda, ali evo sta da uradis sa tih 700 tokena. Izaberi jednu garnituru po tvom izboru i ono sto ti ostane kupi crvene kofere. Ili, svake sezone pretvori 45 tokena u novac i gradi stadion jer ovako ode sve na glupe aukcije.
    A sto se tice bidovanja, izbegavaj igrace sa spec. ( sminka ) i igrace kojima kvalitet zavrsava sa 4 i 9.
    stedite tokene i kofere maksimalno,ne kuzim one koji do 15og lvla trose puno kofera i tokena,do 15-20 lvla su vecina neaktivni ili im dosadila igra i dovoljno je imat 5* igrace i mozda 2 skauta plafon
    AC Milan 21 likes this.

  2. #102
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ glisic

    a ja tebe savetujem da pretvoris tokene u crvene kofere a ti imas crvenih 600+
    AC Milan 21 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #103
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ t11 fan

    "Zašto liga ne bi npr. imala 5 timova od 5*, 5 timova od 4* i ostale od 3*?"

    odlicna ideja, i ja tako mislim ali to nije moguce.
    svi menadzeri u takvoj ligi bi na svom nivou bili kvalitete 5* i hteli bi da su oni iz najjaceg sesira i da se bore za trofej ili prva cetiri a to Nordeus ne moze da izvede. jedino da Nordeus stavi 4-5 aktivnih menadzera 5* u jednu ligu i tu stavi ekipe 5x4* i 5x3* kojima bi Nordeus upravljao i aktivno ucestvovao u toku tekme da menja igrace sa losom ocenom, promenom formacije i sl.
    e sad koliko je to izvodljivo ne znam.
    ja bi voleo nesto drugo da se uradi.
    da Nordeus identifikuje tankere ( kris i ostali) i da ih stavlja u lige da svih 14 menadzera budu tankeri pribliznog kvaliteta pa izvolite gospodo izborite promociju a kamoli da osvojite ligu.
    takodje, da se eliminise rupa koju i ja koristim tako sto bi se gledao kvalitet samo prve postave a ne svih 22 igraca ali to ne znam kako bi se napravilo.
    Takodje, velika rupa igrice je sto menadzeri cekaju treci dan da se formira liga pa onda kupuju bolje igrace ili koferima dizu nordgene na 7*.
    Ma nek ostane kakva jeste sta je tu je.
    MNK Kaskada and t11_fan like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #104
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Fino sam unovčio akademca 3* od 12 tokena. Sad mogu kupiti 2 igrača od 5*. I ove sezone mi stavljaju nordgene na TL, mada ne tako dobre kao prošle sezone

    Bidovali su na 30+ rundi. To je moj recept, tako svake sezone sam u plusu sa novcem.

  5. #105
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Kod mene ove sezone liga koliko sam video nije nesto vecina su ponavljaci levela,a ima i 1 tim koji je solidan......
    MNK Kaskada likes this.

  6. #106
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Fino sam unovčio akademca 3* od 12 tokena. Sad mogu kupiti 2 igrača od 5*. I ove sezone mi stavljaju nordgene na TL, mada ne tako dobre kao prošle sezone

    Bidovali su na 30+ rundi. To je moj recept, tako svake sezone sam u plusu sa novcem.
    kakva je prica?
    bio je na skil poen do sledece zvezdice ili je imao dobar odnos TV / plata ili si imao srecu da su se nasla dva ludaka u isto vreme?
    MNK Kaskada and Najdox like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #107
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    kakva je prica?
    bio je na skil poen do sledece zvezdice ili je imao dobar odnos TV / plata ili si imao srecu da su se nasla dva ludaka u isto vreme?
    Mislim da im je slaba transfer lista.

  8. #108
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    I pored toga što sam bacio 50 tokena na jednog igrača i to je za sada jedino pojačanje, ostala se još uvek traže, sasvim solidan početak što se tiče kupa. Danas slede i prvi mečevi u prvenstvu i LŠ, a valjda će i još neko pojačanje uskoro stići.

    Attachment 55825
    Nebih da te razocaram, ali samnom si u kupu!
    MNK Kaskada and AC Milan 21 like this.

  9. #109
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    LS ove sezone je solidna ima par dobrih ekipa:
    ☆ Sezona 72 - 18.Oktobar ☆-screenshot_304.jpg
    AC Milan 21 likes this.

  10. #110
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Na 49 levelu sam ušao da vidim kakva im je liga, kad tamo pola ekipa botovi.

    Sigurno svi prolaze level

Page 11 of 77 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast