Page 15 of 20 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 200
Like Tree394Likes

Thread: Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?

  1. #141
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Nazalost, ispadam u Kupu u polufinalu! S obzirom da sam dobio prvu u gostima 2:1, odlucio sam na pocetku da branim rezultat i aktiviram bonus odbrana i kontranapad ali ubrzo primam gol tako da su do kraja bonusi bili napad sa iskljucenim kontranapadom. Ubrzo primam i drugi gol i ekipa bas igra lose!? Ipak, dajemo gol i imamo isti rezultat kao u prvoj tekmi ali protivnik tada postize treci ( gol vise u gostima ) i to je bio kraj. Probao sam umesto DMC-a jos jednog napadaca ali nista. Steta, bas steta pogotovo sto protivnik nije pratio mec.Vidim po statistici da smo imali priblizno isti broj suteva ali on duplo vise u okvir gola i vise startova i faulova od mene, tako da moguce da je imao postavke ment. napad ili visok presing. Kako god, dalje ide bolji.Nisam podigao timske bonuse na 10% vec samo na 8% iz straha da ekipa ne bude previse umorna pred vazan mec, pa je mozda i to bio tas na vagi.
    Ovaj poraz je ujedno bio i prekid neverovatne serije od 43 meceva bez poraza od kojih samo dva neresena tako da sezona je stvarno nestvarna. Ostaje jos borba za usatog u LIgi prvaka. Nadam se najboljem! :-)

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-463.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-464.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-465.jpg
    Last edited by lespa; 04-26-2016 at 05:22 PM.
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #142
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan prolazi u finale kupa... I prvoj utakmici je bilo 1-1...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-41.jpg
    lespa, MNK Kaskada and Top El like this.

  3. #143
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    21 kolo bez poraza, samo 2 nerešene u takmice i onda dođe 9-oplasirani i na mom terenu vodi 0-4... Naravno, golman prodaje svaki šut protivnika... Samo 8 golova smo primili do ovog kola, a sada 4... U 73. minutu menjam golmana, razvlačim 3 štopera široko, guram DMC na MC poziviju, a krila napred u AM liniju, svima crvene strelice i totalni napad... Do 75. minuta nismo imali šut u okvir, a onda 4 i sva 4 uđu... Strašno...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-42.jpg
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-43.jpg
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-44.jpg
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-45.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.

  4. #144
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post

    Komentari posle meca su najaciiii

    Katastrofa koje sranje od igricee, ako je ovo realno, onda ja nemam vise nemam reci......dzabe sve sto radim, kada me covek pobedi 7:3 ali 7:3, ne 1:0, 2:0...a ja pritom ne postojim na terenu i nikakve sanse nemam, jebote. Koja je svrha onda ovog igranja? Isto sranje je bilo i u 1/2 finalu LS, jednostavno nisam postojao, a covek pritom nije pratio mec.
    Cestitam Mesi na prolazu dalje i zelim mu da osvoji kup, ipak je ovog puta imao jacu ekipu :-)

    Idemooooooooooo
    Šta reći, nadao sam se neriješenom rezultatu. Svake sezone držim bonuse za pobjedu na nuli i tek u polufinalu dignem na maksimum ali znam da nije to u pitanju jer isto sam radio i prošle sezone u finalu kupa i LP protiv Rauhbein i učinak je bio polovičan - visoka pobjeda u kupu 4:1 i poraz u LP 1:2. Trolovalo me dan ranije u ligi, a onda u kupu nerealno visoka pobjeda. Idemo u finale protiv Glogovice, valjda neću podbaciti, bila bi šteta. I Glogovica izbacio Travnik visokim rezultatom u drugoj utakmici 4:0. Jedina jača ekipa od moje, u ligi protiv Glogovice polovičan uspjeh. Nisam siguran koju formaciju i taktiku da igram al bar nemam crvenih kartona i mogu izvesti najjači tim koji se može lako transformisati u bilo koju formaciju.

  5. #145
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle plasmana u finale kupa, FK Partizan se plasirao i u finale LŠ... Imamo šanse za triplu krunu (ni sanjao nisam na početku sezone, čak nisam hteo ni da se trudim mnogo)... Da li ćemo je osvojiti, to je sad diskutabilno...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-46.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.

  6. #146
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pobedom nad drugoplasiranim, Celtic 1888 i zvanično overava 4. uzastopnu titulu, 11. ukupno... Ostaje nam da prekosutra pokušamo da odbranimo duplu krunu...

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-47.jpg
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-48.jpg
    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-49.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.

  7. #147
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kad zabaguje glupi forum, dvaput postuješ isto...
    Macva FC likes this.

  8. #148
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Veoma vazna pobeda u gostima kod cetvrtog i odlazimo na velikih +6! Posto imamo najbolju gol razliku, dovoljna nam je jedna pobeda u zadnja tri kola i taj zicer nece biti propusten. :-)

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-18.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-19.jpg

    Sezona 78 - 3.April - Kako vam ide?-capture-20.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #149
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734

    >>>>>NORDEUS<<<<<

    1)




    2)




    Gubim Titulu:


    A razvaljujem prvog na tabeli cijelu sezonu:



  10. #150
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    29
    Prva sezona i uzimam titulu lagano a dosao sam i do finala lige prvaka
    Igram sa dobrim igracom pratim ga i znao sam da ce doci do finala
    Strasno se pojacao i sutra je finale promijenio je taktiku sto ne znaci da ce igrati sa njom
    Postavio je 3s 3u 2 2
    Dosta neobicna formacija a sada su timovi istih kvaliteta
    Ima li neko ideju kako se suprostaviti ovoj formaciji???
    Ja mislim 4 4 2 ili 4 1 4 1 sa ofsajdima i kontranapadom ali nisam siguran
    Sretno svima do kraja sezone )
    KR1ST and MNK Kaskada like this.

Page 15 of 20 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast