Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 86
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?

  1. #41
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Transfer lista i dalje ista:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Neznam dal da kupujem ili i dalje da čekam poboljšanja, skoro pa svi timovi u ligi su jači od mene a starci koje imam nedaju se više trenirat.

    Istina je da su pre neki dan ujutru u 5:00 bila 4 igrača na 4* i sve ih je pokupio jedan tip a ja se nisam usudio ići u token rat sa njim misleći da će i naredno jutro opet biti takvih, ali nema ih više

  2. #42
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733

    :D

    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ja sam svoje timove predstavio, sad je red na vas. Stavite i asocijacije da vidimo kako stojite (i ja ću kad stignem svoja 3 saveza) :P
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_8.jpg

    Nemam mnogo da predstavljam,poceo sam posle 2 godine pauze opet da igram,dve sezone sam sastavljao tim a ove sam se posvetio samo
    ligi,sve pobede i dva neresena...Prvi remi u 1. kolu i to jedva izvucen,onda jos jedan kasnije i to primljen gol u 90. iz slobodnog udarca...
    I to su remiji u prvom kolu sa ekipom koja je 6. trenutno i kasnije sa ekipom koja je sad 8.
    2. ekipu sam pobedio pre nekoliko kola 0:5
    3. ekipu 2:0
    a sa 4. sam igrao isto nesto na pocetku,i bilo je 3:1 za mene.

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_9.jpg

    Tu najvecu prevagu pravi Moravac

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_10.jpg

    ali i ostatak tima mi je odlican,jer sam za te 2 sezone uspeo da ih lepo utreniram

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_12.jpg

    Jedini problem mi je mali broj izmena...

    Sto se saveza tice,u prvoj sezoni sam izmenio 2 saveza i onda celu drugu i sad trecu sam
    u savezu ''Pancevo'' nazvono po gradu odakle sam,sa momcima koje poznajem i par ljudi sa strane...

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_13.jpg

    Od kad sam usao uzeli smo 4 prva mesta jedno drugo,i sad na poslednjem turniru jedno 3. zato sto je par ljudi iz saveza smanjilo aktivnost...
    ali to ce se uskoro srediti...

    I to je to od mene za ovu sezonu,sad cu se potruditi da uzmem titulu pa sl sezone da se posvetim Ligi i Ligi Sampiona
    MNK Kaskada likes this.

  3. #43
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Transfer lista i dalje ista:
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.jpg 
Views:	40 
Size:	73.8 KB 
ID:	71921
    Neznam dal da kupujem ili i dalje da čekam poboljšanja, skoro pa svi timovi u ligi su jači od mene a starci koje imam nedaju se više trenirat.

    Istina je da su pre neki dan ujutru u 5:00 bila 4 igrača na 4* i sve ih je pokupio jedan tip a ja se nisam usudio ići u token rat sa njim misleći da će i naredno jutro opet biti takvih, ali nema ih više
    A sto se tice transfer liste stvarno ne znam,ja sam 32. nivo,a transfer lista je stvarno odlicna,ume nekad da ne bude bas najbolja,ali to uglavnom uvece oko 1/2,inace ostatak dana je solidna sasvim,od igraca od 5* do onih slabijih od 4* i 3* a manje nema

  4. #44
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    A sto se tice transfer liste stvarno ne znam,ja sam 32. nivo,a transfer lista je stvarno odlicna,ume nekad da ne bude bas najbolja,ali to uglavnom uvece oko 1/2,inace ostatak dana je solidna sasvim,od igraca od 5* do onih slabijih od 4* i 3* a manje nema
    Tako je kod mene jer sam na najvišem levelu (58), nemam od koga uzeti igrača jer ne postoje klubovi na 59 ili 60 levelu. Naredne sezone bez obzira koje mjesto zauzmem u ligi opet sam isti level jer nas neće biti dovoljno da napravimo ligu na 59 levelu.

  5. #45
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nemas ni koga da razmrdas xD

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  6. #46
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nemamo baš, al bar smo prešli jadne 4 stranice od prošle sezone. A kad se sjetim da je nekad bilo 150 stranica :-(

  7. #47
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-14390730_631473943690310_3664363375452956424_n.jpg
    Hahahaha ovako sam se nekad patio na transfer listi, to mi je nekad bio najvazniji dio igre.

  8. #48
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Stvarno nas smaraju sa ovim novim treninzima.

  9. #49
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ja uglavnom igram jos uvek na staroj verziji pa sam za novi trening neznalica

  10. #50
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooooooo
    lespa, Shadow and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast