Page 15 of 44 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #141
    Newbie
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    9
    Nisam pratio utakmicu,jednako jak protivnik,ali ipak se zna ko je bolji!

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_20170410-165356.jpg

    Ne znam kako ali popili smo 2 komada na startu,promena formacije i totalni preokret.

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_20170410-164530.jpg
    Last edited by cisat; 04-10-2017 at 04:01 PM.

  2. #142
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa nije isto kad i ti i protivnik ne gledate i kad samo ti ne gledaš utakmicu...
    Kod mene se dešava da kad samo ja pratim onda me troluje, kad samo protivnik prati onda opet mene troluje, kad smo oba na utakmici onda je realno i kad oba ne pratimo opet mene troluje.

  3. #143
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by cisat View Post
    Nisam pratio utakmicu,jednako jak protivnik,ali ipak se zna ko je bolji!

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20170410-165356.jpg 
Views:	44 
Size:	81.9 KB 
ID:	80478

    Ne znam kako ali popili smo 2 komada na startu,promena formacije i totalni preokret.

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20170410-164530.jpg 
Views:	44 
Size:	83.9 KB 
ID:	80477
    A jel protivnik pratio, to me baš interesuje jer imam neka čudna iskustva sa tim praćenjima i ne praćenjima utakmica.

  4. #144
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Legende...
    Stoji mi akademac već 3 dana na 39% (nekome je to 99%). Niko ne šalje ponudu, a ja bih ga i za 1 token prodao.
    Stavim ga na TL i uključim se da vidim ima li ponuda. Bila runda 22. Do 51. su se terali!!!


    Sve za jednog, jedan za sve

  5. #145
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Danas 11.04.2017 klub Boca Juniors je prestao postojati, od danas vise ne igram t11, od danas na dalje klub ce vodit moj sin....uzivajte i sretno svima.
    Bilo je lijepo dok je trajalo ali vise nemam volje niti zivaca se z....t sa nerealnoscu a i dosta je bilo skoro 7 godina, prelazim na PES koji je dosta realniji i 3D je igra.
    Klub je odmah i ime kao i obiljezja promjenio.

  6. #146
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Legende...
    Stoji mi akademac već 3 dana na 39% (nekome je to 99%). Niko ne šalje ponudu, a ja bih ga i za 1 token prodao.
    Stavim ga na TL i uključim se da vidim ima li ponuda. Bila runda 22. Do 51. su se terali!!!


    Sve za jednog, jedan za sve
    Logika igrača: "bolje dati 50 tokena na aukcijama, nego 15 na pregovorima".

  7. #147
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Legende...
    Stoji mi akademac već 3 dana na 39% (nekome je to 99%). Niko ne šalje ponudu, a ja bih ga i za 1 token prodao.
    Stavim ga na TL i uključim se da vidim ima li ponuda. Bila runda 22. Do 51. su se terali!!!
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Logika igrača: "bolje dati 50 tokena na aukcijama, nego 15 na pregovorima".
    Kad ide na aukciju ne može da zna na koliko će ga to rundi odvesti a kad već ode na 20-30 rundi onda nema povratka jer već je izgubio tih 20-30 tokena. Barem su osvojili dostignuće ako ga nisu imali dosad. Ja sam tu lekciju davno naučio mada je i meni trebalo 40 sezona da shvatim šta može da mi se desi na aukciji, pa sam jedno vrijeme kupovao samo na pregovore ali i to mi se nije isplatilo jer su tražili po 20 tokena. Sad idem inicijalnu rundu i eventualno 1 rundu. Kupujem one od asistenta 19 godina i 79 tokena.

  8. #148
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Mešo, to znam i ja. Ali zar nije logika da pošalješ prvo ponudu pa ako drugi menadžer traži 20 tokena, pustiš da istekne?

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  9. #149
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Mešo, to znam i ja. Ali zar nije logika da pošalješ prvo ponudu pa ako drugi menadžer traži 20 tokena, pustiš da istekne?

    Sve za jednog, jedan za sve
    Logika jest, al vidiš da nisu još shvatili. Kad ti daju ponudu od 0 tokena njih košta 9 a jasno im je da im nećeš dati za 0 tokena, pa idu na to da kupe igrača na aukciji do 10 rundi. Ako proradi inat onda mogu do 100 rundi. Meni konstantno daju ponude od 0 ili 1 token za igrače od 79%, ja tražim 5-10 tokena i odustaju iako na aukcijama mogu kupiti samo igrače od 59%. Da dignu tog igrača od 59% do 79% treba kofera pa nek si skontaju dal se isplati.

  10. #150
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Zanima me jedna stvar, kako ćemo kupovati zvanična obilježja nakon 17. aprila. Jel na svim serverima daju ta zvanična obilježja isključivo za novac ili postoje serveri gdje se može kupiti zvanično obilježje sa tokenima. Kao da sam primjetio na jednom serveru gdje imam drugi klub da i dalje mogu kupovati oficijale sa tokenima, al nisam siguran koji klub i koji server. Skoro da sam skupio za još jedan zvanični komplet pa neznam dal da trošim sa glavnog kluba ili da idem kupiti tokena sa drugog i sebi šaljem. Primjetio sam i da nisu cijene iste na svim serverima, negdje su dolari, negdje euri, negdje funte i neki su serveri zbilja pogodniji po cijenama.

Page 15 of 44 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast