Džabe 25 šansi, kad slepci ne mogu 9 metara gol da pogode...

Dec 2016
    Posts
    647
    Prolazak dalje u kupu i sa drugim timom

Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-screenshot_1.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

2,733
    Ispadanje iz kupa. Dva puta po 1:2. Ekipe istog kvaliteta. Njega sere. Ja vršim izmenu, izvlačim MC sa žutim, u tom trenutku dobija drugi žuti. U postavi mi stoji kao da je izmena već izvršena i 11 igrača, a igram sa igračem manje, ne može da se promeni više. Tipičan bag. Uz to, moje levo krilo sa 135% odigra katastrofa. Pošto nemam više zelenih, dobro mi dođe da ne igram kup. Ionako su svi protivnici već na 105+%. A i za LŠ ću da razmislim.

Sve za jednog, jedan za sve
    Rašo 76, Madridista and lespa like this.

2,733
    Prvenstvo je primarno. Biće gusto. 2 tankera.

2,733
    Sišli Zvezdi sa grbače i počele pobede. U Kupu prolaz. Lik je od 6-7. kola prošle sezone zapustio tim. Dve pobede 3-2 i 3-1. Sledeći protivnik nepoznanica. Finac, ima tamo snega pa se nadam da će biti po bosanskom "Sastali se Pitari na bregu, pronašli su k.... u snegu, pa ga pušu, da mu vrate dušu" ( starijim tifozima je ovo poznato). Ne mogu da ocenim da li se ponovo aktivirao. Od 8.2015 je tu, ima sada sve pobede, samo 3 rezerve i 102%.

2,733
    U prvenstvu se priključismo vodećoj grupi. Ovaj prvi TUI, je na ispod 90%. Pre jedno 7-8 sezona, kada sam bio besramno trolovan, bio je samnom u ligi i uzeo je prvenstvo sa nekih 84% kvaliteta. Ja sam bio u to vreme na oko 110%. Već mi je frka da ne krene ponovo sranje. Poraz je bio u drugom kolu od njega.

11,542
    Drugoplasirani u ligi, kog sam tukao 4-2 u prvoj utakmici kupa, ponadao se da, zbog ova dva gola u gostima može da preokrene rezultat kod kuće, pa je pomerio revanš za 2:30 noćas... Čak je i poveo 1-0 i falio mu je samo jedan gol... McCarron nas je vratio u igru, a onda je na poluvremenu ušla super zamena Damgaard i usledio je nokaut 5-1...

Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1add.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1addd.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1adddd.jpg