Page 4 of 61 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 31 to 40 of 606
Like Tree1612Likes

Thread: Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?

  1. #31
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Damgaard golom iz penala, trećim u sezoni osigurava mirnu utakmicu u revanšu kupa... Ukupan rezultat 4-3...

    Prosečne ocene 7.29 vs 6.98

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1n.jpg
    Madridista likes this.

  2. #32
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Jahanje od strane admina i developera a na moj račun lično se nastavlja, valjda im nisam po volji zbog tankiranja i jer sam prošlu sezonu upao u lagan kup (nešto se bili zeznuli pa me stavili sa lakšima, pa mi sad vraćaju kamate). Komentare tipa potcijenio sam protivnika, naši igrači nisu nisu bili motivisani, nije nam bio dan i sl. nek objese mačku o rep. Ako sam već izgubio zašto moji igrači imaju bolje ocjene nakon meča. I kako da se menadžer nije pojavio ni u jednoj utakmici a dobio obje (dobro nisam ni ja pratio, ali svejedno sam imao +15% i +13% posjeda ili je to nebitno)

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  3. #33
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Damgaard golom iz penala, trećim u sezoni osigurava mirnu utakmicu u revanšu kupa... Ukupan rezultat 4-3...

    Prosečne ocene 7.29 vs 6.98

    Click image for larger version. 

Name:	1n.jpg 
Views:	31 
Size:	89.8 KB 
ID:	86580
    Ja izgubio 1:3 i moji igrači imaju daleko bolje ocjene. Nešto su zabrljali gadno, al znajući govnare neće priznat grešku jer im to ne odgovara.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  4. #34
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ja neznam koliko vama daju reklama al meni jedva 3, valjda im ne odgovara što stakujem.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  5. #35
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Danas smo odigrali malo slabije nego juče, a boranija malo bolje, pa je na kraju rezultat bio samo 3-0... Prolaz dalje ukupnim rezultatom 8-0... MC Dell'arte je izdominirao na sredini terena...

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1nn.jpg
    Madridista and lespa like this.

  6. #36
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ocene timova 7.61 vs 7.04 u našu korist i jedva prođoh dalje golom Arbolede iz slobodnjaka... Dva igrača dobila 9, još pet njih dobilo 8, golman i napadač 6... I dalje stojim iza tvrdnji da golmani i napadači igraju pod hendikepom... Ukupan rezultat 3-2...

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1nnn.jpg
    lespa and Madridista like this.

  7. #37
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ladno u sledećem kolu kupa igram protiv tankera sa levela iznad, koji je jači jedno 15%... Nordeusovci, terajte se u tri pičke materine...

  8. #38
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ladno u sledećem kolu kupa igram protiv tankera sa levela iznad, koji je jači jedno 15%... Nordeusovci, terajte se u tri pičke materine...
    ja u prvoj rundi Kupa protiv smesne ekipe ( 32 % ) crveni karton ( dva zuta) u prvoj i direktan crveni u drugoj tekmi.
    pobedio sam u obe po 3:0 , dakle nije bilo trola sto se toga tice, ali ovo sa crvenim kartonima me bas iznenadilo a igrao sam napadacki, normal uklizavanje i nizak presing. da li je to sad najnovija fora da je za napadacki fudbal poostren kriterijum vezano za dobijanje kartona?
    ne znam zasto toliko cesto menjaju i rade apdejt, bas su pogubili konce.
    pre neki dan pratim tekmu i na live match dva moja igraca prodju protivinckog golmana i nesto mile jedva se pomeraju i ovaj doda drugom i bude ofsajd. gledam i ne verujem.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #39
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    ja u prvoj rundi Kupa protiv smesne ekipe ( 32 % ) crveni karton ( dva zuta) u prvoj i direktan crveni u drugoj tekmi.
    pobedio sam u obe po 3:0 , dakle nije bilo trola sto se toga tice, ali ovo sa crvenim kartonima me bas iznenadilo a igrao sam napadacki, normal uklizavanje i nizak presing. da li je to sad najnovija fora da je za napadacki fudbal poostren kriterijum vezano za dobijanje kartona?
    ne znam zasto toliko cesto menjaju i rade apdejt, bas su pogubili konce.
    pre neki dan pratim tekmu i na live match dva moja igraca prodju protivinckog golmana i nesto mile jedva se pomeraju i ovaj doda drugom i bude ofsajd. gledam i ne verujem.
    Nemoj da gledaš 2D, to bi u Lazi bolje odradili... Debilastiju 2D animaciju od ove, nisam video nigde...
    lespa likes this.

  10. #40
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Prolazak dalje.. Ukupno 12-2

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-screenshot_1.png
    Nemanja96 likes this.

Page 4 of 61 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast