Page 24 of 53 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 530
Like Tree1424Likes

Thread: Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?

  1. #231
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    A sad malo poezije🧐


    Vučkova (Steppenwolf) pesmica


    Svaki forum kralja svog ima
    koji sve gleda i paĆŸljivo snima
    Kod nas je to naĆĄ cenjeni (Wolf)Vuk
    koji kad napiĆĄe post nastane muk.đŸ€š

    Kad on krene postove da redja
    tada ne gleda koga iz Top elevena vredja
    Svi prema njemu imaju poĆĄtovanja
    čak mu se i Branko potajno klanja

    Mladi menadĆŸeri naĆĄi
    nemojte to da Vas plaĆĄi
    On svakog menadĆŸera ceni
    i zato sa pitanjima slobodno kreni.

    Mnogi su se o Vuku naĆĄem ogreĆĄili
    i evo ovu smo misteriju reĆĄili
    A Vi gore iz Nordeusa pazite
    da na njegovo znanje viĆĄe ne gazite.
    Hvala momci
    Vuk je to zasluĆŸio...hehe
    Bilo je na brzinu iz glave ali nije loĆĄe ispalo
    Ima toga joơ ơto mi se muva po glavi pa kad budete hteli ja ću da izbacim
    Srećno jer jedino to ovde pali
    Macva FC and Madridista like this.

  2. #232
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    VoĆŸdovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    vau! opet sam imao srece. potencijalni naslednik Holth-a - faktor 19!
    ali necu ulagati resurse dok ne vidim kako igra. kostao je 6 tokena.

    Attachment 92371
    juce kupljen igrac AMR 168 cm a danas u ponudi omladinac AMR 168 cm.

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-capture112.jpg
    ЀК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #233
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    VoĆŸdovac
    Posts
    2,357
    ima sutra sve da prsti...

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-capture113.jpg
    ЀК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #234
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    VoĆŸdovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    juce kupljen igrac AMR 168 cm a danas u ponudi akademac AMR 168 cm.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture112.JPG 
Views:	27 
Size:	40.5 KB 
ID:	92410
    koje ludilo.. i akademac je faktor 19... videcemo ko ce bolje igrati...
    ЀК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #235
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Sto se tice novih igraca, najzad uspeo da dobijem F19 na poziciji MC, 18g. Placen 5T sa 81% kvalitetom. Interesantno je da je odmah u narednoj rundi izasao jos jedan F19, 18g i DC pozicijom i 91% kvaliteta. Da sam imao dovoljno love, borio bih se i za njega. Inace danima pratim TL i nisam naleteo na nijednog igraca sa 5 zvezdica sa F19 faktorom, a da je sa 18 ili 19 godina. Sva sreca pa sam ovoga puta bio na pravom mestu u pravo vreme.

    ako ovog drugog nisi kupio, kako znaĆĄ koji je faktor?

    Dok nisam kupio ovog mog, nisam znao sa sigurnoscu ali sam mogao da pretpostavim da je izmedju f19-21. Najskuplji igrac na TL sa 18g i 99% kvaliteta je na mom nivou izmedju 10.8 i 11miliona. Toliko sam video u samo par navrata. Moj MC je bio na 81% kvaliteta i negde 8.7, 8.8 miliona vrednosti.( To je interesantno zato sto je to igrac sa 101% kvaliteta za predjasnji nivo, a najskuplji igrac kojeg sam video na TL sa 18. i 99% kvaliteta je ravno 8.5 ili 8.6 miliona na prethodnom nivou). Svaki procenat u kvalitetu mu donosi nesto preko 100k vrednosti. Kada sam se uverio da je moj f19, onda sam sa sigurnoscu mogao reci da je sledeci DC bio isto faktor 19 jer je bio na 90% kvaliteta i 10.08 miliona vrednosti. Za sadasnji nivo nisam obracao paznju na proporciju vrednosti igraca sa razlicitim faktorom, ali prosle sezone je vrednost proporcionalno padala sa povecanjem faktora za (ako se ne varam) oko 300 000 za moj nivo kluba.

    Primera radi, ako je f21 99% kvaliteta vredeo 7.5 miliona, f22 istog kvaliteta bi vredeo 7.2, f23 6.9 ali mi reper tada za to nisu bili igraci sa 18 godina, vec sa 19 u mom timu itd. Samo ne drzi me za rec oko tacne vrednosti, jer sam sklon zaboravljanju brojki, ali proporcija definitivno postoji i lako ju je prepoznati ako imas igraca u timu koji ima isti broj godina. Sto se tice povecanja vrednosti za igrace sa 18g koji skoce procenat u kvalitetu, vrednost se na prethodnom nivou i ovom sad veoma malo razlikuje, a mozda je i ista. A to je oko 100k vrednosti po procentu napretka. U nekom trenutku izmedju 90 i 100% kvaliteta dobiju 300k skok u vrednosti, ali nisam uspeo da dokucim zbog cega je to tako.

    Inace, nisam se ovim mnogo studiozno bavio, cak sta vise, samo onako odokativno, ali kada budem imao vremena i motiva, stavicu sve na papir i mislim da cu otkriti kakve proporcije koriste iz lvl-a u lvl. Mada mi je cudno da se niko od vas time nije bavio, jer su parametri vrlo verovatno identicni za sve nivoe. Odn. propprcije su im iste bilo da prelazis sa 5. na 6. nivo kluba ili sa 40. na 41. Samo treba potraziti resenje prostom matematikom. Pa nisu Ajnstajni pisali algoritam za ovu igru, samo treba pronaci sablon koji se provlaci i ponavlja kroz sve nivoe. :P
    Last edited by Kole22; 12-20-2017 at 01:56 AM.
    lespa and Madridista like this.

  6. #236
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    A ơta ćeơ kada su ti svi igrači na TL od 105-107 mil? Starost, broj *, jedna ili viơe pozicija, specijalnost, kao ơto vidiơ na slici, ne igraju u formiranju cene neku ekstra ulogu.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    RaĆĄo 76 and Madridista like this.

  7. #237
    Pro RaĆĄo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Napadac Ahmad Johnny jutros prodan, trazio sam 6 tokena ali sam na kraju pristao na 4 isticalo je vrijeme . Bolje vrabac u ruci , nego golub na grani

    Dva nova omladinca faktor 19

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-arbwr3hgs8ezzjg0b_mlga%5B1%5D.jpg

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-wqosxprstjabghjtkwo9qw%5B1%5D.jpg
    Last edited by RaĆĄo 76; 12-20-2017 at 05:17 AM.
    lespa and Madridista like this.

  8. #238
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Nisam davno troĆĄio pare i tokene na transfere pa reko' ajde malo jutros.
    'ebo me onaj ko me nagovori.
    NiĆĄta ispod F24

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    RaĆĄo 76 and Madridista like this.

  9. #239
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Dok nisam kupio ovog mog, nisam znao sa sigurnoscu ali sam mogao da pretpostavim da je izmedju f19-21. Najskuplji igrac na TL sa 18g i 99% kvaliteta je na mom nivou izmedju 10.8 i 11miliona. Toliko sam video u samo par navrata. Moj MC je bio na 81% kvaliteta i negde 8.7, 8.8 miliona vrednosti.( To je interesantno zato sto je to igrac sa 101% kvaliteta za predjasnji nivo, a najskuplji igrac kojeg sam video na TL sa 18. i 99% kvaliteta je ravno 8.5 ili 8.6 miliona na prethodnom nivou). Svaki procenat u kvalitetu mu donosi nesto preko 100k vrednosti. Kada sam se uverio da je moj f19, onda sam sa sigurnoscu mogao reci da je sledeci DC bio isto faktor 19 jer je bio na 90% kvaliteta i 10.08 miliona vrednosti. Za sadasnji nivo nisam obracao paznju na proporciju vrednosti igraca sa razlicitim faktorom, ali prosle sezone je vrednost proporcionalno padala sa povecanjem faktora za (ako se ne varam) oko 300 000 za moj nivo kluba.

    Primera radi, ako je f21 99% kvaliteta vredeo 7.5 miliona, f22 istog kvaliteta bi vredeo 7.2, f23 6.9 ali mi reper tada za to nisu bili igraci sa 18 godina, vec sa 19 u mom timu itd. Samo ne drzi me za rec oko tacne vrednosti, jer sam sklon zaboravljanju brojki, ali proporcija definitivno postoji i lako ju je prepoznati ako imas igraca u timu koji ima isti broj godina. Sto se tice povecanja vrednosti za igrace sa 18g koji skoce procenat u kvalitetu, vrednost se na prethodnom nivou i ovom sad veoma malo razlikuje, a mozda je i ista. A to je oko 100k vrednosti po procentu napretka. U nekom trenutku izmedju 90 i 100% kvaliteta dobiju 300k skok u vrednosti, ali nisam uspeo da dokucim zbog cega je to tako.

    Inace, nisam se ovim mnogo studiozno bavio, cak sta vise, samo onako odokativno, ali kada budem imao vremena i motiva, stavicu sve na papir i mislim da cu otkriti kakve proporcije koriste iz lvl-a u lvl. Mada mi je cudno da se niko od vas time nije bavio, jer su parametri vrlo verovatno identicni za sve nivoe. Odn. propprcije su im iste bilo da prelazis sa 5. na 6. nivo kluba ili sa 40. na 41. Samo treba potraziti resenje prostom matematikom. Pa nisu Ajnstajni pisali algoritam za ovu igru, samo treba pronaci sablon koji se provlaci i ponavlja kroz sve nivoe. :P
    Ma ja sam to radio 2014/15, ali tad su igrači imali razliku u cijeni jer nije bilo levela koliko ih sad ima. U Nordeusu su skontali da cijena igrača nemoĆŸe beskonačno da raste pa su izbacili aĆŸuriranje i preko noći mi izjednačili vrijednost svih igrača u timu. Prije toga se moglo zaključiti koji igrači vrijede i kako se vrijednost povećava. Sa svakom novom zvjezdicom vrijednost igrača mi se povećavala za 300K, a sa svakom godinom opadala za 300K. Imam i slike negdje, u nekoj sezoni, nisam nikada pravio thread za to.

  10. #240
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma odete na pregovore i ako je cena igrača od 18 godina 10 tokena, onda brzo napreduje...
    lespa, RaĆĄo 76 and Madridista like this.

Page 24 of 53 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast