Page 56 of 57 FirstFirst ... 64654555657 LastLast
Results 551 to 560 of 568
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?

  1. #551
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    dobar je a moci ce jos dve sezone da te lepo sluzi.
    sto prikazuje statistiku za ligu prvaka kad je nisi ni igrao? pretpostavljam...
    Rašo 76, Madridista and PFC like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #552
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    dobar je a moci ce jos dve sezone da te lepo sluzi.
    sto prikazuje statistiku za ligu prvaka kad je nisi ni igrao? pretpostavljam...
    Ta dva poslednja reda su ukupna statistika u takmičenju, u karijeri...
    vedran boca juniors and lespa like this.

  3. #553
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Nazalost nista od trostruke. Neocekivano dramaticno u ligi cjelu sezonu smo lovili vodeceg da bi ga jucer pobjedili i danas potvrdili titulu zbog bolje gol razlike. U kupu nisam prakticki imao konkurenciju dok sam u 1/2 finalu super lige ispao od pobjednika i prijatelja. Nijanse su odlucile i moj promaseni penal u 107oj minuti. Iduce sezone idemo jos jace. Posvetit cu se maksimalno ovoj ekipi...THUG LIFE...

    Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk
    Rašo 76, PFC, Steppenwolf and 1 others like this.

  4. #554
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Na glavnom profilu smo osigurali prolazak u visi rang iako nismo imali nikakav cilj u sezoni. Dogurali smo do finala lige prvaka gdje smo izgubili od starog znanca MNK Kaskade. U kupu smo odmah ispali.
    Savez je prica za sebe 1813 bodova skupili u 1.zlatnoj diviziji. Iduce sezone bez treniranja eventualno skupljanje zaliha jer necu bit bas aktivan na njemu samo vikendom zbog saveza.

    Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

  5. #555
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Bilo je i boljih sezona.. U ligi smo izgubili prvo mesto zbog gol razlike a u super ligi izgubili na penale.. Ozdemir pokidao sezonu iako je ST u formaciji 451v.. Savez se vraca na pobednicke staze..

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpgSezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

  6. #556
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Dupla kruna.. Sezona u kojoj uopste nismo imali sreće sa zrebom i super liga je odlican uspeh s obzirom da je LS uzeo tim od 150%.. U ligi smo bili konstantni i celu sezonu drzali prvo mesto.. Sezona u kojoj sam ulozio odredjen broj kofera na podignem Mohyeldina sa120% do 140% i to se pokazalo kao odlican potez, 54 golova,26 asistencija i 16 puta igrač tekme..
    Čestitao bih svima na osvojenim trofejima i pozeleo bih srece u sledecoj sezoni..

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_5.jpgSezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg

  7. #557
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Bez obzira na turbulentnu sezonu, rano ispadanje u Kupu i neprijatno ispadanje u ⅛ finala Lige šampiona, što je sve posledica mog neredovnog igranja iz opravdanih razloga, na kraju ipak višnja na vrhu da dekoriše i malo ulepša izgled neukusnog sladoleda. Titula osvojena još juče, ali dok se ne uruči pehar, ja to ne priznajem. Malo sam uneo metafore, ali generalno sam zadovoljan sezonom kakva je u stvari mogla da bude. Promene na tabeli sve do pred sam finiš. Mag Milojević het-trik za kraj, simbolično. Sledeće sezone rezultati se moraju ostaviti po strani, skupljaju se zeleni koferčići pa one tamo sezone sledi podmladak ekipe i napad na triplu krunu zbog koje sam i počeo da igram TE. Ovu stvar sam trebao još ranije da uradim, ali sam je predvideo i nisam bio dovoljno informisan, zahvaljujući kolegi @Crvena Zvezda startujem sa tim za mesec dana. Sve u svemu čestitke svima na trofejima a ovi što im je pehar izmakao, još jače sledeće sezone!

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

  8. #558
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Završena još jedna sezona:

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_8.jpg

    Solidna sezona. Čestitam svima na osvojenim trofejima.

  9. #559
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Osvojena liga i liga šampiona u prvoj sezoni sa novih 11 prvotimaca. Savez pobijedio neke levate tankere koji imaju kvalitet ali ne i znanje o igri. Trenutno na 1725 bodova i iza nas su 3 uspješne savezne sezone, cilj je nastaviti ovim tempom. Možda oslobodim jedno mjesto i potražim pomoć prijatelja, ali vidjet ću kako će kvalitet saveza da bude naredne sezone. Cilj je nekih 110-115% sa igračima koji imaju dobre atribute a nizak kvalitet.

    Posebno hvala mojim filijalama: Davoru i Nikoli na super igračima koje sam dobio na pregovore.



    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  10. #560
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Čovek izrešetan u savezu. 61. nivo i aktivan na utakmici. Moj savez inače očajan.

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Crvena Zvezda and Steppenwolf like this.

Page 56 of 57 FirstFirst ... 64654555657 LastLast