Page 16 of 49 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #151
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle pobede nad poslednjim na tabeli preuzimamo prvu poziciju...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1bc.jpg
    Crvena Zvezda, Rašo 76 and PFC like this.

  2. #152
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Roma razbucala Barsu 3-0... auh!!!
    PFC likes this.

  3. #153
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ko da su mi somu evra dali xD Cepa Vucica

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  4. #154
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Apsolutno zasluzeni prolaz Rome. Nikad jadnija i bednija Barca. Povredjeni Busquets mu igra 90 minuta, igrac od 140 milja sedi na klupi, Roberta se muci opet na neprirodnoj poziciji. Celu sezonu se zapravo provlace sa rezultatima a igra je debela nula i to je konacno doslo sad na videlo. Svaka cast za Romu i jedna velika sramota za Barcu. Da ih je ovako okrenuo Real ili Bayern cak bi i cutao covek, al popiti od Rome 3 komada i ovako neozbiljno odigrati, dno dna..
    Dakle, Real je sada najveci favorit I blizi se 3. uzastopna!!!

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    lespa and PFC like this.
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  5. #155
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by PFC View Post
    Ja majke mi ne znam više šta je ovo, pa da li Nordeus mora ovo da radi? Igram 13. sezonu u ovoj igrici i ne mogu da prodjem je*enu ⅛ finala ovog glupog kupa što ga uvek na kraju osvoji neki anonimus od 80% kvaliteta, bar na mom serveru. U ovom takmičenju ću od sad da razigravam rezerve i neću se obazirati više na ishod. Inače primio sam gol iz voleja sa 35 metara iz kosa.

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Jbg, buraz. Kup je i meni problem, osvojio 2 u 7 ucesca. Vrlo tesko se stize do kraja. Najteze takmicenje po meni. Mozda su po kvalitetu LS i Kup jednaki, ali ima jedna bitna razlika. U Kupu je kako ti se zalomi zreb, dok u Ligi Sampiona mozes stelovati ako dobijes grupu koja ti to dozvoljava i time izabrati laksu seriju rivala u nokaut fazi. Ili jednostavno te posluzi sreca. Meni je znalo da se desi da vec od drugog ili treceg kola u Kupu dobijem protivnika koji kada me izbaci, proseta se do finala. U Ligi Sampiona mi se samo dva puta iz 7 ucesca nije dogodilo da moj rival iz grupe ne stigne bar do polufinala, a 3 puta sam igrao finale sa protivnikom iz grupe i jednom ispao u polufinalu, inace bi bilo 4 puta. Znaci, bukvalno imao srecu da se sa najjacima ne sastajem do finala jer sam bio snjima u grupi.

    Nema pravila, ali stoji da je najzajebanije doci do trofeja u Kupu. Ne odustaj, razvijaj one mlade igrace i gruvace narednih sezona. Ne moras da brines za rekonstrukciju tima jer ti svi kvalitetni prvotimci 18g i 19g.

    Srecno u drugim takmicenjima.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  6. #156
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    napravim glupost pred tekmu u prvenstvu jer odradim dosta malih treninga kako bi ekipa bila u fulu sa kondicijom. i naravno, kazna od strane nordeusa jer u 27. minutu gubim vec sa 3:0. ali ne samo to, nego i crveni za MC-a i povredjen golman.

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture122.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture123.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture124.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture125.jpg
    PFC, Kole22, Rašo 76 and 1 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #157
    PFC
    PFC is offline
    Apprentice PFC's Avatar
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Jbg, buraz. Kup je i meni problem, osvojio 2 u 7 ucesca. Vrlo tesko se stize do kraja. Najteze takmicenje po meni. Mozda su po kvalitetu LS i Kup jednaki, ali ima jedna bitna razlika. U Kupu je kako ti se zalomi zreb, dok u Ligi Sampiona mozes stelovati ako dobijes grupu koja ti to dozvoljava i time izabrati laksu seriju rivala u nokaut fazi. Ili jednostavno te posluzi sreca. Meni je znalo da se desi da vec od drugog ili treceg kola u Kupu dobijem protivnika koji kada me izbaci, proseta se do finala. U Ligi Sampiona mi se samo dva puta iz 7 ucesca nije dogodilo da moj rival iz grupe ne stigne bar do polufinala, a 3 puta sam igrao finale sa protivnikom iz grupe i jednom ispao u polufinalu, inace bi bilo 4 puta. Znaci, bukvalno imao srecu da se sa najjacima ne sastajem do finala jer sam bio snjima u grupi.

    Nema pravila, ali stoji da je najzajebanije doci do trofeja u Kupu. Ne odustaj, razvijaj one mlade igrace i gruvace narednih sezona. Ne moras da brines za rekonstrukciju tima jer ti svi kvalitetni prvotimci 18g i 19g.

    Srecno u drugim takmicenjima.
    Eh, barem jedno četvrtfinale da vidim kako u vitrinama piše četvrtfinale kupa. Svakako je Liga šampiona takmičenje koje mi leži, iako sam od januara od kad sam se vratio igrici osvojio samo jednog uška, uvek sam stizao daleko. Kup me nekako vređa, stalno ispadam od protivnika slabijih od sebe i do 30%, a kako, ne znam. Hvala na želji za dobrim rezultatima, svakako isto želim, i naravno puno bisera F19

    Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
    Kole22, Rašo 76 and Madridista like this.

  8. #158
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Pirova pobeda i ispadanje u kupu od 20+% jačeg. Koliko sam uložio poslednjih sezona u tim, dobro i prolazim...

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76, Kole22 and Madridista like this.

  9. #159
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Treci mec protiv Caymana ove sezone i poraz posle remija u prvom kolu LS i pobede od 4-0 u Ligi. Da stvar bude zanimljivija, zbog losijeg medjusobnog skora zavrsicemo na drugom mestu, a mozda i ispadnemo u direktnom duelu od Galatasaraja. Ukrstamo se sa grupom u kojoj Nikolazzzz dominira sa 20%+ boljim timom (lvl up) u odnosu na prosek. Lik je miljenik Nordeus zreba. Uvek je za 15-20% jaci od svih ostalih u takmicenju.

    To je uzivanje, a ne ko ja, svaki dan neko finale.

    Razmisljam da li da bezim u Cipiripi Kup ili da cekam debakl odmah u prvoj nokaut rundi kao Adib Fc u ovom kolu...

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  10. #160
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Rubin Timur i Luftwaffe odigrali nereseno. Odosmo na +3 u odnosu na drugog.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

Page 16 of 49 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast