Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 62
Like Tree19Likes

Thread: Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1

    Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!

    Definitivno igram jos ovu sezonu i odustajem od igrice!!! Toliko ulazem u tim i kupujem tokene a vi pravite sprdnju od svega toga! Ubedljivo najjaci tim,najveci kvalitet,skoro najmladji tim... I ne mogu da osvojim nista, i tako prethodnih nekoliko sezona... A daleko od toga da neznam sta radim,ali ne vredi,jednostavno mi ne dozvoljavaju! Pobedjuju me neke ispod prosecne ekipe, ne mogu da budem medju prve tri ekipe u ligi i td i td...E pa gospodo, nek vam igra neko drugi i donosi profit,ja vise ne zelim!!! Pozzz...
    nikola2512 and Robert Grunf like this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Slazem se s tobom, pocelo mi je vise ici na zivce to, da ja budem najjaci u ligi i svaki puta jedva prodjem na novi level, cup ispadnem u prvom krugu od nekog jadnika koji niti neigra igru a ligu prvaka nisam ni vidio jel vise ne znam sta da napravim da bi pobjedio, ovo je vise smijeno.

  3. #3
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Svako ko odigra nekoliko sezona u kojima su mu rivali aktivni menadzeri moze da shvati da je igra veliki random i nista drugo. Jedne sezone cete da se prosetate ligom a sledece u identicnoj konkurenciji i istim timom da se borite za opstanak. U jednoj sezoni ce igraci da dobijaju odlicne ocene konstantno a vec sledece ce svakoga dana neko nakon serije ocena 7-7-7-8-7 da dobije 5 i tako stalno, iznova i iznova i pomoci nema.
    JUVENTUS84 and Vuk Vidakovic like this.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Pa nisu planirali kad su pravili igricu da ce neko da izdrzi duze od 1,5 - 2 godine... najvisi leveli su samo " problem " za pecanje novajlija i treba ih odstraniti po kratkom postupku... sabotazama , uvecanjem sansi za broj povreda i suspenzija u bitnim mecevima 1000% , uzimanja po nenormalno puno tokena na transfer listama za nekog klinca ( ako nemas 100-200 tokena nemoj ni ulaziti u bid na pocetku sezone... i to je to u sustini... ima tu jos dosta stvari vredne pomena ali nije sve tako crno.. rade na grafici iz dana u dan i zaista je to jedino sto je vredno hvale u ovom menadzeru " izgled " .
    Gamer_X likes this.

  5. #5
    Newbie Дедина препеченица's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Više znanja, manje kukanja...

    prince_alex likes this.
    WANTED
    EVIL GENIUS seeks minions to sacrifice their lives in world domination attempt. Must bee prepared to work 24/7 for fascist psychopath for no pay. Messy death inevitable but costumes and death rays provided. No weirdos.
    Call: 1900-MWHA-HAHA

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Nista nepoznato,sve se to i meni desava,ali kad god ih pitam kako neko ko ima igraca manje ili cak dva pobjedi oni kazu da je sve regularno...Nisam osvojio ligu ima sigurno vec 16 sezona i onda kad vidim da nece pocnem namjestati da gubim utakmice da ne prelazim u veci nivo jer mi samo bez veze oduzmu zvijezdice sa igraca...

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Sest sezona za redom ne igram Ligu sampiona, tri sezona za redom namestam utakmice da bih ostao na istom nivou i sad normalno imam najjaci tim u ligi, ubedljivo sam prvi do 17. kola ali poslednje cetiri utakmice za redom bez pobede protiv totalno neaktivnih menadzera i skart ekipa i to tri na mom terenu. Po difoltu na mom serveru Turci osvajaju ligu sad sam drugi ali je totalno neaktivni turcin izbio na prvoj poziciji. Znam da ga vise niko nece pomeriti odatle. Imam prijatelja Grka samnom u ligi koji je krenuo sa namestanjem u 15-om kolu posle drugog poraza od mene iako je covek najjaci samnom u ligi zna da nece osvojiti ligu pa namesta meceve. Neverovatno ali server mi je takav da imam vrlo malo aktivnih menadzera na utakmicama ali nisam osvojio trofej od moje 22 sezone i to u kupu a ligu sam osvoji pre dve godine protiv bot ekipa. Ako neko igra 30 sezona i ne osvaja nista pitam ja podrsku koja je svrha postojanja onda te ekipe, oni mi zatvore rekvest i prete banovima, cak su me i banovali pa me opet pustili posle 7 dana. Nemaju oni odgovor za nista jer je kod njih sve moguce i sve je precizno po statistici Premijer lige. A to sto gubim od slabijih timova sa jednim ili dva igraca manje me uzasava. Uvek su mi odgovorili nema niceg sumnjivog, ali ja bas ne pamtim da u realnom fudbalu po difoltu ekipa sa igracem manje pobedjuje. Pitam za random ocene kako i sta utice na njih i zasto su ocajne oni odgovore ne daju oni ocene kao novinari za casicu vinjaka mislim neverovatne odgovore dobijam. Po podrsci stoper treba samo da sutira loptu to mu je jedina funkcija i to su mi odgovorili. Navode mi neke ekstremne realne meceve koji se desavaju jednom u 50 godina kao paralelu za moje, tako da ja dodjem kao spektakl jer sve ekstremnosti se ponavljaju kod mene samo. Poslednjih cetiri dana ne dobijam skilove za igraca utakmice, niko ne zeli da mi odgovori na rekvest takodje mi pun stadion a bonus poseda lopte 3-4% i na to ne odgovaraju. I ja sam provalio kao sto rece Bengan problem su aktivni menadzeri na velikim nivoima koji ne kupuju tokene i treba ih demoralisati kako bi se sami povukli. Ja zato iz inata igram i svake sezone pisem minimum po 5 rekvesta
    Mourinho and Nemanja Petrovic like this.

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Albikaro,kao da sam ja pisao ovaj mail jer sve se i meni isto desava,za sve mi odgovaraju da je realno,daju mi neki primjer koji se desi jednom u 50 godina kako je neki tim sa igracem manje dobio nekoga i to je sve..Sta god da uradim ne mogu da pobijedim ligu,pa onda i ja najerno gubim da ostanem na istom nivou da ne izgubim zvijezdice,mada mi je i to glupo sto ti oduzimaju zvijezdice kada odes na veci nivo,po meni bi trebali oduzimati ako se ne plasiras,ali hajde kako bi zaradjivali da ti ostavljaju zvijezdice..Uglavnom isto jucer sam izgubio tekmu iako sam imao dva igraca vise a najveci problem je sto je bilo 0-0 dok smo bili isti i cim je dobio prvi crveni karton poceo je da igra kao lud i naravno primio sam jedan a onda i drugi gol..Naravno menadzer je pavijan iz tajlanda koji nikad ne igra i onda nemas vise volje da ista radis...
    Mourinho likes this.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    kad sklopite ovakav tim, imate pravo da se ljutite.. Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!-bilde.jpg

    a do tad, ko gubi ima pravo da se ljuti..

  10. #10
    Rookie Sase T.'s Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    52
    Pa ovaj tim sto si stavijo sliku u zivotu se kladim da nije tvoj

Page 1 of 7 123 ... LastLast