Page 15 of 21 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Rookie
    Şimdi farkettim. Kırmızı kartınız var sanırım. İşte bu bütün dengeleri değiştirmeye yeter. Nalet gelsin şansınıza :S

Rookie
    Bana göre sorun tamamen kalecide. En kısa zamanda ondan kurtulup teke tek durdurucu almayı tavsiye ederim. Penaltı kurtarıcıları hiç bir işe yaramıyor.
    Last edited by Godsend; 05-13-2017 at 12:03 AM.
    jakop_b likes this.

Newbie
    Heraklit'e katılıyorum. Deplasmanda olup 3 orta saha koymak birçok açıdan dezavantaj yaratır. Bence buradaki taktiksel hata yenilginin etkenlerinden. İlk maçta durum garantiye alınmışken, 4-4-2 gibi bir taktikle hem defans hem ofans anlamında dengeli bir dizilişle turu rahatlıkla geçebilirdiniz.
    jakop_b likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post
    nefret ettim iyice bende kupayı 50 sezondur alamıyorum şampiyonlar ligi 40 oldu ligde 12-13 sezon oldu oyuna her gün giriyorum günde 10 saat online kaldığım günler oluyor antrenmanlar hiç aksatılmıyor moraller çok iyi süper kondisyon 95 ve üstü çıkıyorum kadro tamamen özel yetenekli ve gene kupadan elendirildik ligin en iyi kadrosu bende şu an 11. sıradayım ligde kaybedildi şampiyonlar liginde gruptan sonra gene kaybedilecek token almıyorum çünkü ihtiyacım yok 1200 kadar token var neden alayım ki velhasıl en güzel sövgülerim nordeusa.

Oyunun güzelliği bence burada Real madrid'in parayla kurduğu efsane kadrolara ragmen Barcelona'nın yıllar yılı ezmesi, herşeyin para olmadıgının göstergesi. Elinizde mevcut kadroyu nasıl değerlendirdiğiniz önemli.

Newbie
    Teşekkürler tavsiyenize göre transfer yapmayı deniyorum. Taktiğimi değiştireceğim büyük ihtimalle,

Newbie
    Oyunda kırmızı kart veya başka bir etken olabilir. Benim dediğim hem 1. dk hem de 2. dk da arka arkaya gol yemek. Böyle bir şey olamaz yani. zaten böyle gol yediğim için kırmızı kartta şüpheli geldi bana. direkt yedim ve pres stilimde normalken

Newbie
    Quote Originally Posted by heraklit View Post
    Orta sahayı olduğu gibi rakibin eline bırakmışsınız. Deplasmandasınız, rakip 5 orta saha oyuncu koymuş ve siz 3 orta saha oyuncusuyla oyunu riske atmışsınız. Sizce hatalı bir diziliş değil mi bu?
    dediğim gibi normalde 4-4-2 defansif oyun tarzıyla çıktığım bu maçta 1. ve 2. dk da gol yemek çok saçma geldi bana. Anlam veremedim ve sonra direkt kırmızı kart gördü oyuncum 4-4-1 e aldım takımı gene gol atamadı ve elendim. 10 kişiyken rakip kadar atak yapmama rağmen.

Newbie
    Quote Originally Posted by followyourdreams View Post
    Heraklit'e katılıyorum. Deplasmanda olup 3 orta saha koymak birçok açıdan dezavantaj yaratır. Bence buradaki taktiksel hata yenilginin etkenlerinden. İlk maçta durum garantiye alınmışken, 4-4-2 gibi bir taktikle hem defans hem ofans anlamında dengeli bir dizilişle turu rahatlıkla geçebilirdiniz.
    bakın ben zaten 4-4-2 formasyonunda ve defansif oyun tarzıyla çıktım maça ama 1. ve 2. dk da gol yemek ve ardından 30. dk da direkt kırmızı kart yemek çok saçma geldi. Sonrasında 4-4-1 formasyonuna aldım takımı da rakip kadar pozisyonda buldum ancak saçma bir şekilde elendim.

Newbie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Bana göre sorun tamamen kalecide. En kısa zamanda ondan kurtulup teke tek durdurucu almayı tavsiye ederim. Penaltı kurtarıcıları hiç bir işe yaramıyor.
    katılıyorum o kaleciyi yedek olarak bekleteceğim bundan sonra.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Attachment 82133
    Dizilişi birde bu şekilde denemeni tavsiye ediyorum.
    Teşekkürler tavsiye için bu taktiğe göre oyuncu transfer etmeye başladım. İnşallah güzel sonuçlar alırım. bide bu taktiğin emirleri nasıl olmalı sizce.

Page 15 of 21 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast