Page 37 of 91 FirstFirst ... 2735363738394787 ... LastLast
Results 361 to 370 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #361
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    samo meni kodovi ne rade, ni jedan jedini mi nije radio otkad su pusteni
    Sezona 27, Level 27


  2. #362
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-fkp8.png

    Isti protivnik i isti 90. minut...

    1.
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-21.png

    2.
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-20.jpg

  3. #363
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Ja sam uspio samo 2 koda iskoristit USA I CHI

  4. #364
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Pa covjece daj nemoj me nervirati, ajde ukljuci malo taj mozak jebemu. Ja se iskreno nadam da ce se napuniti Maksimir, da daju podrsku ovoj borbi, ali tesko, pa sta ti mislis da sve ide preko noci? Pa klub je sustavno otudjivan od navijaca i unistavan, ne ide sve preko noci.

    Igraci javno podrzavaju Mamica, na Mamicevoj platnoj listi je cijeli klub, tamo su odvratni Marckinko, Svetina, Barisic i ostali, i dalje Dinamo nije slobodan, treba ga se od temelja ocistiti, jos nije vrijeme za masovniji povratak navijaca, kad se maknu svi ovi Mamicoguzsci onda..ali bilo bi lijepo makar sad u subotu protiv Hajduka da se napuni stadion i da podrska ovoj borbi.



    Ajde necemo ovdje vise o tome
    Pratim Dinamo samo zbog Gojaka i Hodzica jer su Zeljina djeca , a zao mi je sto ne igraju jer Mamic dovede pola BiH u Dinamo pa nikad ne zaigraju zbog nekih iz Juzne Amerike.

  5. #365
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    Pratim Dinamo samo zbog Gojaka i Hodzica jer su Zeljina djeca , a zao mi je sto ne igraju jer Mamic dovede pola BiH u Dinamo pa nikad ne zaigraju zbog nekih iz Juzne Amerike.
    aco kontam ja tebe ali gle sad ovo ...Dinamo pokrenuo privatizaciju znaci nista u Dinamu nije blokirano kao da se nista nije dogodilo,dalje ovaj Svetina je direktor financija u Dinamu a uopce nije ispitan....kako klub koji je pod istragom za utaju poreza,mutne transfere moze pokrenut privatizaciju....jednostavno jer je to neciji interes za đep her svi znamo kako se rade privatizacije u Hrvatskoj racuni nisu blokirani klubu niti nista E TO JE SMJESNO i nelegalno

  6. #366
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Lagani trening protiv napustene ekipe ( dva golmana: jedan MC drugi DC ) ali i peh potroseni svi crveni koferi da se oporavi napadac vazan za igru celog tima i sledeca tekma odmah povreda. Navikao sam na povrede dva dana za redom ali nije morao isti igrac koji nosi ceo tim.
    S druge strane, ovo sa kodovima je bas lepa vajdica: sad ovo Cile i USA po 20 tokena i 20 plavih kofera i skoro po 10 tokena i 10 plavih kofera kad je Srbija igrala finale. lepo lepo...
    Ako nista ne osvojite ove sezone znaci da ste losi menadzeri! ;-) salim se.
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-lagani-trening.jpg

  7. #367
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Lagani trening protiv napustene ekipe ( dva golmana: jedan MC drugi DC ) ali i peh potroseni svi crveni koferi da se oporavi napadac vazan za igru celog tima i sledeca tekma odmah povreda. Navikao sam na povrede dva dana za redom ali nije morao isti igrac koji nosi ceo tim.
    S druge strane, ovo sa kodovima je bas lepa vajdica: sad ovo Cile i USA po 20 tokena i 20 plavih kofera i skoro po 10 tokena i 10 plavih kofera kad je Srbija igrala finale. lepo lepo...
    Ako nista ne osvojite ove sezone znaci da ste losi menadzeri! ;-) salim se.
    Click image for larger version. 

Name:	lagani trening.JPG 
Views:	32 
Size:	60.3 KB 
ID:	49065
    Mozda ce neko da krene u osvajanje dresova a danas pocinje ako se ne varam evropsko U19 bice jos kodova
    lespa likes this.

  8. #368
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Mozda ce neko da krene u osvajanje dresova a danas pocinje ako se ne varam evropsko U19 bice jos kodova
    Kao da si znao! :-)
    na nalogu glavnog tima sam kupio dres Milana i poslao na drugi profil - A.C. Milan. ;-)
    PepG likes this.

  9. #369
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    prihod od karata i prodavnica mi pokriva max bonus za pobedu u ligi Prvaka. lepo lepo...
    bice para za igrace brzog razvoja... :-)
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-prihod.jpg

  10. #370
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Kao da si znao! :-)
    na nalogu glavnog tima sam kupio dres Milana i poslao na drugi profil - A.C. Milan. ;-)
    Ovo se ceka
    lespa likes this.

Page 37 of 91 FirstFirst ... 2735363738394787 ... LastLast