Page 61 of 108 FirstFirst ... 1151596061626371 ... LastLast
Results 601 to 610 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #601
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    @ t11_fan

    to si u pravu ali ovo totalno zbunjuje od strane nordeusa
    t11_fan likes this.

  2. #602
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Opet sam nešto zaboravio...
    Trebam mišljenje nekog tko je opterećen kontra formacijama kao ja
    Primjetio sam da prilagođavajući se protivnicima, često igram 352 formacije (najčešće 3n142). Sad sam shvatio da sam se zaj€bo što sam kupio 2 DL-a za Celtic i Clermont jer mi je jedan dovoljan pošto se ne sjećam kad sam zadnji put igrao u danu obje utakmice sa 4 igrača u obrani. To je valjda zato što su igrači primjetili da igra zna favorizirat formacije jakih sredina (npr. uski dijamant) i mnogi igrači ih koriste pa ih često kontriram.
    Ex top eleven player


  3. #603
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ vedran

    "zasto nam ne omoguce bar 55-75 zelenih dnevno da legalno dobijemo ili neka uvedu kofer po prijatelju ako vec nemozemo skidat"

    nema sanse, pa to bi onda znacilo da ti koji ulazis svaki dan i imas brdo prijatelja bi posle mesec dana imao ekipu svi sa osam zvezdica a neki jadnicak koji udje povremeno i ima dva tri prijatelja bi bio kanta za napucavanje. treba nagraditi menadzere koji ulaze svaki dan i vode brigu o svom klubu al ti ga pretera.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #604
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ vedran

    "zasto nam ne omoguce bar 55-75 zelenih dnevno da legalno dobijemo ili neka uvedu kofer po prijatelju ako vec nemozemo skidat"

    nema sanse, pa to bi onda znacilo da ti koji ulazis svaki dan i imas brdo prijatelja bi posle mesec dana imao ekipu svi sa osam zvezdica a neki jadnicak koji udje povremeno i ima dva tri prijatelja bi bio kanta za napucavanje. treba nagraditi menadzere koji ulaze svaki dan i vode brigu o svom klubu al ti ga pretera.
    pa nije to pretjerano pa i drugi bi imali vise prijatelja vise bi aktivni bili i oni bi 8* igrace imali iako meni za 8* treba podosta kofera za jednog igraca sa 5 na 8* da dignem ako je 18-19 god trebam minimalno 300 zelenih a rijetko jeg dignem za tako malo inace prosjek 350-370 po igracu i to bez specijalnosti i dodatnnih pozicija,ako mu jos 2 pozicije i specijalnost dodajem onda 500 ode garant pa ti misli i racunaj sada puta 10-12 igraca di trosim 400 po glavi
    NAPOMINJEM ako odlicno napreduju sto nije cest slucaj,primjerice skauta sam kupio 24 god i bolje mi napreduje nego 18 god igrac sa TL
    t11_fan and lespa like this.

  5. #605
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    vedran boca juniors

    Uhhh! Kad se setim jedno 3-4 sezone sam farmovao a kupovao ujutru nordgen igrace. Dodavao pozicije, spec, dizao ih na sedam zvezdica...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #606
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Danas upisana nova pobjeda u gostima. Prva polusezona odlično odrađena !

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_1.jpg

    Tabela:

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_2.jpg

    Bio bih prezadovoljan kada bi ponovio i drugi dio sezona ovako kao i prvi. Liga je stvarno jaka, dosta aktivnih menadžera ... #SamoSloboda

  7. #607
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nažalost ne smijemo zaboravit da oni zarađuju na toj igri, pa je s njihove strane logično da će tražiti neki način da nas prisile na kupovinu tokena (pa onda igrača, bustera i sveg ostalog) jer tako ostvaruju veći prihod. Međutim, nama je u interesu da budemo zadovoljni s omjerom uloženo-dobiveno pa je to teško pomirit. Mislim da su u globalu sretniji igrači koji ne kupuju tokene jer su manje frustrirani kad ih igra na neki način zaj€be nego netko tko je platio tokene pa ostao bez veselja.
    U početku sam i ja dosta živčanio oko TE, naravno ne mislim na prve 3-4 sezone, nego kasnije, kad sam naučio dosta o igri, pa sam nakon nekog vremena sam sebi objasnio da smanjim razinu očekivanja oko TE, ne veselim se previše (kao nekad), ali manje se ljutim.
    U protivnom bi odavno odustao od ove igre, a eto, još je igram.
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  8. #608
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    vedran boca juniors

    Uhhh! Kad se setim jedno 3-4 sezone sam farmovao a kupovao ujutru nordgen igrace. Dodavao pozicije, spec, dizao ih na sedam zvezdica...
    ja na 47 lvlu mogu sjest i plakat sa skautima u ligi skoro svi imaju minimum skaute malo ih ima koji imaju sa 5* u prvoj postavi,dakle da bi uzimao titule prakticki bar 7-8 igraca na 7* moram imat

  9. #609
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ja na 47 lvlu mogu sjest i plakat sa skautima u ligi skoro svi imaju minimum skaute malo ih ima koji imaju sa 5* u prvoj postavi,dakle da bi uzimao titule prakticki bar 7-8 igraca na 7* moram imat
    Probaj igrat defenzivno protiv njih, stavi neke zatvorenije formacije, probaj im taktički kontrirat. Nisam nikad do sad igrao ligu protiv kvalitetnijih timova od svog, nekoliko puta sam igrao ligu sa timovima slične kvalitete (razlika unutar jedne zvjezdice)
    Ex top eleven player


  10. #610
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Probaj igrat defenzivno protiv njih, stavi neke zatvorenije formacije, probaj im taktički kontrirat. Nisam nikad do sad igrao ligu protiv kvalitetnijih timova od svog, nekoliko puta sam igrao ligu sa timovima slične kvalitete (razlika unutar jedne zvjezdice)
    ma kod mene ima 2/3 lige unutar 3Q razlike sto je nista na ovoj razini igre,razlika je u kvaliteti klupe nista vise,probao sam sve osim 5-3w-2 igrat normal,obrambeno,napadacki,zona,covjek na covjeka,niski-visok presing,kratko dugo kombinirano,preko krila,kroz sredinu sa i bez strelica i nece pa nece,u obrani mi likovi 260Q obranu imaju ja primam gol od 5* igrac koji je 253Q a napad mu 258Q fakat nevjerovatno,neznam stvarno sta vise da probam igram ovo 5 god i jos u ovakvoj situaciji nisam bio da nemam rjesenja,u LP sam probao 3-5-2V i pobjedio lika 4-2 u gostima a manje od 2Q jer razlika i njegov ST je 7* nije mi nista mogao nema logike al ajd NORDEUSU je to realno
    t11_fan likes this.

Page 61 of 108 FirstFirst ... 1151596061626371 ... LastLast