Page 79 of 108 FirstFirst ... 2969777879808189 ... LastLast
Results 781 to 790 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #781
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by UnlockeR View Post
    U kom smislu nepokriven? Znaci DMC pokriva AMC, da li pokriva i AMR/AML? DR i DL pokrivaju AMR/AML, da li pokrivaju i ML/MR. Ko pokriva DMC-a? Meni se par puta u toku sezone desi i da mi stoper da gol, u komentarima bukvalno kao da je sam presao teren(ne iz prekida).
    Da li ima ikakve veze ako je AMC levo ili desno ili u sredini, isto i za DMC?
    Pa vidiš na slici ko pokriva koga, naravno da DMC pokriva AMC i obrnuto... Naravno da zavisi i od toga da li u odbrani igraš zonu ili čoveka... Isto tako ne mora da znači da ako pokriješ sve igrače, neko od njih ti neće dati gol... Strelice isto utiču na to da li je igrač pokriven ili ne, naročito plave... Ima veze gde je bilo koji igrač na terenu...

  2. #782
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    #Lespa #Wolf
    Imao sam igrača na Kaskadi III (slika dole) čiji je odnos TV/plata bio 2325



    Na 40% potrošene kondicije je dobijao 4 skila


    Al sam se zeznuo kad sam mu dodao te skilove i kad je napredovao sa 47Q na 48Q. Tada mu se plata povećala i više nije tako dobro napredovao (ni blizu tako dobro).

  3. #783
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Protivnik u polufinalu Kupa poslednji u svojoj ligi. A u drugom polufinalu baja 11-ti u prvenstvu.
    Tankeri su svuda oko nas. ☺
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #784
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    #Veco
    Jesi primjetio da neki koji su naš level i čak jači timovi od mog igraju u lakšem kupu (Steptown 7 prolazi u polufinale kupa). Izgleda da ću morati brisati sve prijatelje sa viših levela ako želim u lakši kup.

  5. #785
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ kaskada
    Kada si shvatio da ima takav odnos pre ili posle kupovine? Ko ulazi u igricu samo preko racunara, moze lepo da iskoristi. Ja nazalost koristim I tablet, tako da nista od toga.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #786
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Pozdrav vratio sam se posle duzeg vremena renovirao sam tim i nisu losi.



    Liga smo 11ta pozicija tek danas sam skockao tim i porazili drugog na tabeli. Ocekujem bar sedmo mesto da budem ako sve pobedim.



    Forma igraca. Rewucki kida.
    Last edited by AC Milan 21; 10-07-2015 at 05:12 PM.
    lespa, MNK Kaskada, Top El and 2 others like this.

  7. #787
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    #Veco
    Jesi primjetio da neki koji su naš level i čak jači timovi od mog igraju u lakšem kupu (Steptown 7 prolazi u polufinale kupa). Izgleda da ću morati brisati sve prijatelje sa viših levela ako želim u lakši kup.
    Sve Brišem osim tebe,ove iznad sebe sve
    MNK Kaskada likes this.

  8. #788
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ kaskada
    Kada si shvatio da ima takav odnos pre ili posle kupovine? Ko ulazi u igricu samo preko racunara, moze lepo da iskoristi. Ja nazalost koristim I tablet, tako da nista od toga.
    Nisam aktivan na tom profilu bio, udjem samo da kupim i prodam igrače na početku nove sezone. Ovog sam vjerovatno kupio na 5 levelu a shvatio sam da dobro napreduje tek na 7 levelu kad sam odlučio da rasprodam klupu. A isticao mu je i ugovor.

  9. #789
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Mesa zakazuj tekmu

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    MNK Kaskada likes this.

  10. #790
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ispali smo iz kupa ipak posle duze vremena bili smo na korak od 1/2 tako da nismo previse razocarani

    AC Milan 21 likes this.

Page 79 of 108 FirstFirst ... 2969777879808189 ... LastLast