Page 23 of 76 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast
Results 221 to 230 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #221
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    @munchen
    Druže zaj..i kontraformacije sa foruma, pa to odavno već nije tačno. Ja sam ti već pisao da protiv uskog dijamanta nikako nesmiješ da igraš 4-4-2. Pravi svoje zabiljeske o formacijama, ja npr. imam snimljene postavke za 5-6 formacija koje se veoma malo razlikuju, uglavnom pamtim kontraformacije ali s vremena na vrijeme i to se promjeni pa sam nakon izlaska top eleven 2015 promijenio filozofiju igre totalno. Ranije sam igrao napadački i uglavnom 4-5V-1 ili uski dijamant, al sam uvidio da je V stil mnogo neefikasna, dok je uski dijamnt mnogo ranjiv protiv uskih formacija tipa 4-1-3-2 na kontranapade ili 4-3-3 na duge lopte. Igrao sam i 4-2-3-1 i ne ide a imao sam full tim na 7*. Na kraju sam morao počet igrati defanzivno 5-2-2-1 po krilima na kontranapade dok sam imao jake krilne igrače. Sad kad imam izbalansiran tim igram 4-1-3w-2, 4-4-2, ili uski dijamant i sve na normal, s tim da prvu od navedenih igram po krilima, drugu kombinovano i trecu kroz sredinu i nije potrebna jos jedna formacija. S vremena na vrijeme se desi neki kiks ako ne pratim ili je protivnik jači. Ponavljam nikad 4-4-2 protiv uskog dijamanta, ja sam u LP tako otkinuo bod 2 levela jačem iako nisam pratio.

    Što bi moj jedan prijatelj rekao kad hoće da me utješi: "ne brini se biće to sve kako ne treba".
    Hahahah tek nakon drugog pol. sam stavio na 4-4-2 i izašao sam iz meča. Protivnik je mnogo slab, čak mu je DMC igrao na pozicij MC, jer mu je dan prije MC dobio crveni. Ova formacija je ranjiva po krilima, vraćao sam krila na pozicije ML i MR, imao sam DMC prvo poluvrijeme, buvkalno kada pratim meč samo sam čekao kada ću da zabijem gol, jer je posjed bio preko 70% na mojoj strani, ali onda ta nordeusova logika, bum 2 šuta sa distance i 2 gola, serem im se na logiku. Pa svaku utakmicu moji igrači dobiju ocjene preko 7 i 8, skoro svi ali rezultati su katastrofalni. Jednostano ne želim više da se bakćem oko formacija, stavio sam 4-4-2, sve na normalno i nek igraju kako hoće, ohladila mi igrica al' totalno. Mrsko mi da tražim po transferima igrače, da bidujem, da se zajebajem, imam ovo što imam i nek igraju kako hoće, zaboli me koji ću završit na kraju. Nemam više snage da ulazim x puta na dan, pratim protivnike, gledam protiv kakvih oni formacija gube, ja postavim istu formaciju oni me nabiju ... Bit će kako ne treba kako ti kažeš i gotovo .

  2. #222
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Hahahah tek nakon drugog pol. sam stavio na 4-4-2 i izašao sam iz meča. Protivnik je mnogo slab, čak mu je DMC igrao na pozicij MC, jer mu je dan prije MC dobio crveni. Ova formacija je ranjiva po krilima, vraćao sam krila na pozicije ML i MR, imao sam DMC prvo poluvrijeme, buvkalno kada pratim meč samo sam čekao kada ću da zabijem gol, jer je posjed bio preko 70% na mojoj strani, ali onda ta nordeusova logika, bum 2 šuta sa distance i 2 gola, serem im se na logiku. Pa svaku utakmicu moji igrači dobiju ocjene preko 7 i 8, skoro svi ali rezultati su katastrofalni. Jednostano ne želim više da se bakćem oko formacija, stavio sam 4-4-2, sve na normalno i nek igraju kako hoće, ohladila mi igrica al' totalno. Mrsko mi da tražim po transferima igrače, da bidujem, da se zajebajem, imam ovo što imam i nek igraju kako hoće, zaboli me koji ću završit na kraju. Nemam više snage da ulazim x puta na dan, pratim protivnike, gledam protiv kakvih oni formacija gube, ja postavim istu formaciju oni me nabiju ... Bit će kako ne treba kako ti kažeš i gotovo .
    Protiv uskog dijamanta samo igraj 4-1-3N-2 sa crvenim strelicama na bekovima i centralnom MC i stavi da ti MC u najboljoj formi bude u sredini... Kroz sredinu, na kontre...
    AC Milan 21 and munchen like this.

  3. #223
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    primecujem u kometarima da dosta puta moji napadaci uklizaju ili naprave blok kada je protivnik blizu gola.
    Ako trebamo uzeti komentare za ozbiljno, onda napadacima treba dodeljivati skil poene i za odbranu.
    Ma to je Nordeusova logika... Evo meni, sad, protivnički ML, em dao gol, em blokirao sve živo, čak i kad je napad išao se druge strane terena...
    lespa likes this.

  4. #224
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    "Luka Jović je postigao dva gola"... Vrlo inteligentan izveštaj... PepG, ti to ne bi znao da nisi pročitao i izveštaju...
    PepG and lespa like this.

  5. #225
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ................

  6. #226
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Rezultati u posljednjih par dana:

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-22.11.2015.-..jpg

    U LIGI ide neočekivano fino do sada.
    6/6 smo!

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-22.11.2015.-b..jpg

    U LP smo 2. za sada. Ako sutra pobjedimo idemo na prvo mjesto. Realno očekivati da ćemo proći grupu, a nadam se i kao prvoplasirani.

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-22.11.2015.-c..jpg

    KUP noga u kvalifikacijama. Nisam pretjerano razočaran, jer smo u posljednje tri sezone dva puta uspijevali stići do finala.

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-22.11.2015.-d..png
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  7. #227
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Giorgos Karatziolis je stigao do 100-te asistencije...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-25.png
    AC Milan 21 and lespa like this.

  8. #228
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ................

  9. #229
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Još jedan uspešan dan.

    Pobeda na gostovanju u kupu. Šteta za taj jedan primljen gol koji je protivniku ostavio kakvu takvu nadu i neizvesnost ali se nadam i verujem da bez većih problema u revanšu prolazimo dalje.
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1448222533655.jpgSezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1448222559441.jpg


    Lagana pobeda i u prvenstvu i konačno smo zauzeli lidersku poziciju. Nadam se da ćemo ostati do kraja na prvom mestu.
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1448222665526.jpgSezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1448222686002.jpg
    AC Milan 21 likes this.

  10. #230
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Od početka sezone, sva 3 tima su dobila po jedan penal i sva 3 su promašili moji najjači igrači... Slično je bilo i prošle sezone... I to nije da im golman odbrani, već sve preko gola...

Page 23 of 76 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast