Page 25 of 76 FirstFirst ... 1523242526273575 ... LastLast
Results 241 to 250 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #241
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Juče 2-2 protiv prvog, danas 2-2 protiv prvog, a na tabeli na 13. mestu... Ireland, šesta povreda u 8 dana...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-28.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-29.jpg

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-30.jpg
    lespa likes this.

  2. #242
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810




    Idemooooooo...

  3. #243
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by NTNK View Post




    Idemooooooo...
    Mirise na remi ipak je to derbi

  4. #244
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Gledao sam tvoj tim, loš je. Samo su ti desni dc, dr, ml i mr solidni. Mc ti imaju jaku fiziku ali napad im ne valja, tako i napadači. Na klupi imaš 2 dc visoka 170 cm, bolje da ih nemaš. Većina igrača su ti starci, takvi ne napreduju i imaju slabu formu. Ne odustaj od igre, samo polako, kupuj mlade igrače sa sto vecom vrijednošću.
    Svi koji su na klupi su od 2 zvijezde, držim ih samo da bi smanjio kvalitet ekipe, to mi je pomoglo jer sam upao u jako laganu ligu, ali kakva mi korist . Krilni igrači AML i AMR su trenutno prvi strijelci lige, ST je zadnjih par mečeva dobijao ocjene 10. Barem su se do sada pokazivali dobri. Istina za MC, jedan čak ima fiziku da ne mogu više staviti ni jedan skill na fiziku, ali i on dobija dobre ocjene. Glupo mi mijenjat igrače koji dobijaju odlične ocjene. Kada su rezultati loši logički bi trebalo da su i ocjene igrača loše. Ovako igrači dobivaju odlične ocjene ali nikoga ne mogu da dobijem. I ovu sezonu ću da što se kaže pauziram. Boli me kako će igrati. Kada moj protivnik na poziciji MC ima DMC-a i uvali mi tri komada, i tako 10 sezona za redom me nabijaju neki neaktivni menadžeri. Kakva je kod njih situacija. I kod njih su igračia "matori", DC- igrači sa slabom odbrambenom osobinom ... i uspiju da mi uvale tri komada, i tako svaku sezonu, i sve te ekipe koje su lošije od mene što se toga tiče pređu u veći level a ja se jebem po jednom levelu po 5 sezona. Ova igrica nema logike kako god okreneš, oca mi.

  5. #245
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    ja bi promenio komplet tim da sam na tovm mestu ocito igraci ti losi sto kaze on. meni igrac ne odigra dobor pa dobije 8 ocenu
    Macva FC likes this.

  6. #246
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post




    Idemooooooo...
    Uuuuuuu, bice zestokooo :-)))


    Idemoooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #247
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ono što ovi potencijalni kupci ne znaju je da igrač kojeg žele od mene kupiti većinom je zaslužan za moj trofej LP, 3. mjesto kupa i plasman u LP za ovu sezonu, tako da glavne igrače ne prodajem. Ta 2 tokena mi ništa ne znače, kao ni preostalih 128 u zalihi; ne farmujem ih a stalno imam preko 100, barem je to konstatno
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-dnipro-harrington.jpg
    lespa, Top El and Steppenwolf like this.
    Ex top eleven player


  8. #248
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    1-1 protiv prvog i nastavak priče od juče... Štoper Chisango je juče dao dva gola i bio igrač utakmice (ocena 8.9), a danas najgori na terenu (ocena 5.7)... Taktika za sledeću utakmicu... Pošto Chisango jeste-nije u formi, možda će da igra, a možda i neće...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-32.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 11-23-2015 at 09:39 AM.
    lespa likes this.

  9. #249
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Peta utakmica Partizana u sezoni bez datog gola... Od 4 gola, Ilić je dao 3 iz slobodnjaka, a 1 George glavom posle kornera... Džabe odnos šuteva u okvir 5-5, nikad ne prevagne na moju stranu, u najboljem slučaju bude nerešeno... Ovom formacijom nikad nisam izgubio protiv 4-3N-1-2, ali eto, uvek postoji prvi put...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-31.jpg
    lespa and AC Milan 21 like this.

  10. #250
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ................

Page 25 of 76 FirstFirst ... 1523242526273575 ... LastLast