Page 24 of 76 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast
Results 231 to 240 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #231
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    "Luka Jović je postigao dva gola"... Vrlo inteligentan izveštaj... PepG, ti to ne bi znao da nisi pročitao i izveštaju...
    Kreativni neki ljudi u nordeusu

  2. #232
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ................

  3. #233
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Upravo mi se danas desilo ono o cemu su diskutovali t11 fan i wolf...Moj najobolji igrac Sancez u kupu odigra za cistu 10,a kasnije u ligi protiv jaceg protivnika nije se ni video.(ocena 6)...E sad dal se oni vode logikom po kojoj Ronaldo(najbolji igrac Reala) da Hetafeu 4 gola a protiv Barse i Atletika se ni nevidi.....
    AC Milan 21 likes this.

  4. #234
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Nesto ovako
    AC Milan 21 likes this.

  5. #235
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    "Luka Jović je postigao dva gola"... Vrlo inteligentan izveštaj... PepG, ti to ne bi znao da nisi pročitao i izveštaju...
    To što na pc verziji gotovo ništa ne mjenjaju spram one za mobitele, androide itd. ipak ima nekih prednosti u toj zastarjeloj verziji TE za PC, a jedna od njih je tzv. izvještaj, kojeg srećom ne moramo čitati. Samo još treba da nam dižu tlak komentarima, mislim da se svi dovoljno nerviramo na postojeću verziju. Osim toga, ti komentari nisu naročito korisni (barem po onom što sam ja vidio) tako da sam protiv istih.


    I da se nadovežem na temu nedostatka/nestanka konstantnih igrača/forme - ako bi formu prikazali grafički, izgledalo bi kao ovaj ekg dijagram:
    Last edited by t11_fan; 11-22-2015 at 08:01 PM.
    Ex top eleven player


  6. #236
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Sto se opterecujete sa tim izvestajima i pomocnim trenerom to je samo sastavni deo grafike i sminka nista specijalno

  7. #237
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Sto se opterecujete sa tim izvestajima i pomocnim trenerom to je samo sastavni deo grafike i sminka nista specijalno
    Slično kao komentari tokom utakmice, od kojih pola nemaju smisla, tako i ovi nakon utakmice. Ne smetaju mi toliko, nego mislim da nisu (dovoljno) korisni, pogotovo iskusnijim igračima
    Ex top eleven player


  8. #238
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Cestitke Noletu na osvajanju zavrsnog turnira!Najbolja sezona!
    PepG and lespa like this.

  9. #239
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Evo ono o čemu diskutujemo... Karatziolis je juče dobio čistu desetku u LŠ, a danas 5.8 u kupu, najgori u timu... Dobili smo 3-1 u gostima, to je najvažnije... Štoper Chisango, koji je prošle sezone bio žešće trolovan (četvorka i 4 petice), sada daje 2 gola, 4 od početka sezone...

    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-27.jpg
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-26.jpg
    lespa likes this.

  10. #240
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ubacivanjem 2D prikaza ti komentari postaju totalno nebitni(naravno oni koji igraju preko mob.) mislim da ih nece ni biti u buducnosti jer gube smisao, ono sto ja pratim to su ocene u pauzi 2D i to sta se desava na terenu jer sta meni sad predstavlja slobodan udarac ili korner u komentarima kad znam da nema nista od toga nekad se desi da padne gol bez 2D prikaza ali to je retkost i mislim slucajnost tako da ne dajem veliki znacaj komentarima
    lespa likes this.

Page 24 of 76 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast