"...i postigao pogodak. Dva puta..." O Bože...

Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Aug 2015
    152
    Ne mogu da verujem da mi se i na polovini sezone nadje debil koji je spreman da troši tokene pa sam tako opet dao više nego što sam planirao ali nije baš toliko strašno kako ume da bude...

Što se tiče prvenstvene utakmice nova pobeda. Da izvinete usrao sam se na poluvremenu jer sam igrao protiv slabije ekipe koja je u donjem delu tabele i gubio sam ali sam u drugom krenuo napadački na sve ili ništa i na kraju ipak lagano pobedio 4:1. Preokret iz 1 u 2

3. #253
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Igram 1-1 protiv poslednjeg na tabeli!!! 5 od 6 šuteva u okvir odbrani golman i prvom poluvremenu, u drugom ne mogu ni jedan šut u okvir eeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjj!!! 25 šuteva i 1-1!!! Ne postojite više!!! Vozdra!!!

Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Meni je tako druže više od 10 sezona. Vjeruj da znam kako ti je.

7. #257
    VIP t11_fan's Avatar
    Aug 2014
    Croatia
    2,435
    Ovo je postalo katastrofa, pa da uzmem igrače iz obrane iz mog glavnog tima, Celtica i Dnipra (zajedno 20ak igrača), ne mogu složit obranu koja ima konstantu formu 7, čisto sranj€. Npr. s Celticom ove sezone nemam upisane 2 pobjede zaredom, uključujući današnji dan, pobjeda u LP, poraz u ligi. Šta napraviše od igrice, katastrofa.
    A LP na TE bi u stvarnom nogometu izgledala kao da je sastavljena od najbolje plasiranih timova iz svake lige, pa da u grupi budu npr. Bayern, Dundalk (Irska), Burton Albion (plasirao se iz 4. u 3. englesku) i Real Oviedo (plasirao se iz 3. u 2. španjolsku)
    Dakle, u grupi LP igraju timovi sa 5-6* protiv timova od 2-3*, a u ligi nema tima 1* slabijeg od našeg, kakav god bio.
    Slažem se da je trebalo pojačati neke lige, ali svake sezone igrati ligu protiv timova jednake kvalitete je pretjerano i besmisleno. Trebala bi ipak postojati neka razlika u kvaliteti, jer čemu onda da kupujemo i treniramo igrače na 5*+?

D****** ga p***** iz Nordeusa!
    Last edited by NTNK; 11-24-2015 at 06:46 AM.

9. #259
    Champion lespa's Avatar
    Jan 2015
    Voždovac
    2,357
    7. kolo u prvenstvu i pobeda kod kuce 3:2. Sada smo treci na tabeli sa 4 boda zaostatka za vodecim koji ce, to je vec sada jasno biti prvak. U pitanju je klub ( Disbrowe FC ) koga vodi iskusan menadzer jer ima sedam igraca sa 7* i pet igraca sa 1* i igra u ligi sa nama smrtnicima. Danasnji protivnik je par minuta pred tekmu imao postavu bez golmana i ocekivao sam laku pobedu, ali...
    Kad je krenula tekma, Nordeus je namestio formaciju gde je jedan MC igrao DC-a, a drugi MC igrao napadaca. Poceo sam 4-5-1v ali nije islo, sansa za sansom ali nema gola cak ni sut u okvir, onda menjam na uski dijamant i tu se vec nesto desava ali izvukao nas je Gamonal slobodnjakom u 89. minutu.

ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522