Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?

  1. #21
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by bojangjks View Post
    Vidim svi imate igrače sa po 6 zvezdica. Je l' kupujete skaute ili šta?
    Ma kakvi skauti... Odeš na transfer listu i kupuješ samo one igrače kojima malo fali "skill poena" da postanu skauti.
    Ali znaj da za takve igrače trebaš odma halalit 20ak tokena.

  2. #22
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Preuzmem tim sa porazom i nerjesenim u ligi i koji je ispo iz kupa, bacilo me na super server nigdje nikog igrace cijeli dan mozes kupovat za token...Kako je tesko prodati igraca na 1. levelu to nije normalno
    Veni,Vidi,Vici

  3. #23
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    A je te nasapunjo Sinisa jaoooo
    AHAHAHAHA jesi vidio, vraća mi onih 7:3 u kupu sve u kamatama Idemoooooooo
    Mogu sezonu odmah da prekrižim i da budem zadovoljan ako na kraju završim na 4. mjestu jer realno tu i pripadam po jačini ekipe. Mačva, Glogovica i Vučica klasa iznad. A troše se resursi godinama skupljani, tako da idu crni dani za Kaskadu.

  4. #24
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Preuzmem tim sa porazom i nerjesenim u ligi i koji je ispo iz kupa, bacilo me na super server nigdje nikog igrace cijeli dan mozes kupovat za token...Kako je tesko prodati igraca na 1. levelu to nije normalno
    Bar sad dobiješ 40 tokena na početku a ranije je bilo 20, samo pametno ih troši (ujutru) a bezvrijedne igrače koje nemožeš prodat koristi za napucavanje bonusa na 10% svako jutro.

  5. #25
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by bojangjks View Post
    Vidim svi imate igrače sa po 6 zvezdica. Je l' kupujete skaute ili šta?
    Ne isplati se kupovati skaute, samo POWER TRAINING dolazi u obzir. Skauti su skupi i već stari tako da ne napreduju dobro, brzo dodje vrijeme da ih moraš prodat. Fora je kupit NORDGENA od 18 god koji brzo napreduje i istrenirat ga bar na 7*. Treba mnogo zelenih kofera pa sakupljaj

  6. #26

  7. #27
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Mesa znaci kako si krenuo docekat cemo se u istoj ligi nadam se jednog dana

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    1
    pozz svima na forumu, zanimaju me transferi tacnije pregovori, da li imate ikakva iskustva sa tim, posto evo ja kome god da posaljem ponudu za igraca u 99%slucajeva budem odbijem, posaljem i drugom menadzeru 2-3 tokena ali opet nista, jer bolje mi je to nego da se trzam na aukcijama a i nmg kupit igraca dobrog da neode preko 15-20T

  9. #29
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Konstantin Car View Post
    pozz svima na forumu, zanimaju me transferi tacnije pregovori, da li imate ikakva iskustva sa tim, posto evo ja kome god da posaljem ponudu za igraca u 99%slucajeva budem odbijem, posaljem i drugom menadzeru 2-3 tokena ali opet nista, jer bolje mi je to nego da se trzam na aukcijama a i nmg kupit igraca dobrog da neode preko 15-20T
    Pa ako te odbio onda znači da nije na prodaju ili ga želi prodati prijatelju. A moraš da paziš i da mu nisi konkurencija, tj. da niste isti level. Ja ili kupujem od prijatelja ili kupujem sa pregovora igrače kojima je postavljena cijena. Daj više od 3 tokena, sitno je to, čekaj da postavi cijenu (7-8 tokena je tarifa).

  10. #30
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nisam imao vremena da postavim slike sa posljednjeg turnira saveza pa evo sad.

    POLUFINALE:


    FINALE:


    Nismo imali sreće sa današnjim izvlačenjem, protivnici su sve teži, ali nema predaje.

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast