Page 10 of 60 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #91
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Potpuna dominacija. Gde smo u ligi stali prošle sezone, tu smo ove i nastavili.
    Po jačini, ne bi trebalo biti problema za 1. mesto.



    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  2. #92
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Ljudi kako vi uopste stojite sa tokenima,kofercicima,novcem?

  3. #93
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Partizan juče ispade iz kupa, a danas prva pobeda u sezoni... Khisamov je trolovan u prve 3 utakmice, najveća ocena 7.2

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1ccc.jpg

  4. #94
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    A kad treniras ides 30 20 10 ili?

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
    Da idem sa sva 3 treninga (istezanje, kardio i trening utakmica). Kad krećem od 0% napretka skila sa trening utakmicom pa mi to napuni na oko 60-70% poslije toga udarim trening kardio da bi napunio skil, ako ne uspije onda udarim i istezanje. Neznam kako kome, al meni lakše puni skil tako nego 2 trening utakmice jer kad mi prebacuje na naredni skil kao da slabije puni. Neznam, možda griješim, probaj i ti pa javi.

    Meni skroz sporo puni levele treninga na novoj verziji, tek sam 62 level. Jest da sam mjesec ili dva kasnio sa novom verzijom i nisam trenirao mnogo igrače na novoj verziji. Jel ima kakvog efekta odabir vježbi na to?

  5. #95
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Sad vidim blokirali su zadnji legalni način za skidanje kofera preko browsera Puffin, a već ranije sam bkokiran za skidanje tokena. Dok potrošim ovo što sam skupio onda prestajem igrat.
    Mesa priblizio sam ti se i sad odjednom vatas alibije oko prestanka, malo te strah Boce Juniors

  6. #96
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Ljudi kako vi uopste stojite sa tokenima,kofercicima,novcem?
    Hahaha to je tajna. Plavih kofera uvijek manjka. Crvenih kofera imam dovoljno da pokrpe sve moguće ozljede. Zeleni su koferi ključni, njih nikad dosta, kad pomisliš da je divoljno 3K onda čuješ da je konkurencija sakupila 5K i izgubiš volju da trošiš kofere i treniraš. A tokene sa glavnog profila trošim za oficijalne komplete, tako da sam za sledeću kombinaciju skupio 60%.

  7. #97
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Mesa priblizio sam ti se i sad odjednom vatas alibije oko prestanka, malo te strah Boce Juniors
    Opravdani strah
    http://www.youtube.com/watch?v=sPTVZ...e_gdata_player

  8. #98
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Da idem sa sva 3 treninga (istezanje, kardio i trening utakmica). Kad krećem od 0% napretka skila sa trening utakmicom pa mi to napuni na oko 60-70% poslije toga udarim trening kardio da bi napunio skil, ako ne uspije onda udarim i istezanje. Neznam kako kome, al meni lakše puni skil tako nego 2 trening utakmice jer kad mi prebacuje na naredni skil kao da slabije puni. Neznam, možda griješim, probaj i ti pa javi.

    Meni skroz sporo puni levele treninga na novoj verziji, tek sam 62 level. Jest da sam mjesec ili dva kasnio sa novom verzijom i nisam trenirao mnogo igrače na novoj verziji. Jel ima kakvog efekta odabir vježbi na to?
    Ja sam liga/menadžer nivo 11 i 82. nivo treninga. Još 1250 do 83. Kada treniram samo 1 ili 2 igrača, vrlo malo % dobijaju. Probao sam i jak trening (16+) i srednji (9-12) i slabi (6-9).
    Kada usere, dobije igrač možda ukupno 3% različitih sposobnosti. Retko obojica.
    Kada mu treniram specijalnost, e onda ide 95% poboljšanja u to i traje celu skoro celu sezonu.
    Takav je bar moj utisak.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    MNK Kaskada likes this.

  9. #99
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Hahaha to je tajna. Plavih kofera uvijek manjka. Crvenih kofera imam dovoljno da pokrpe sve moguće ozljede. Zeleni su koferi ključni, njih nikad dosta, kad pomisliš da je divoljno 3K onda čuješ da je konkurencija sakupila 5K i izgubiš volju da trošiš kofere i treniraš. A tokene sa glavnog profila trošim za oficijalne komplete, tako da sam za sledeću kombinaciju skupio 60%.
    Au,i onda mi sitna riba shvatimo da nemamo sta da trazimo ovde hahaha
    ja jedino crvenih imam vise nego dovoljno oko 700/800 sta znam,a ostalo sam uvek u manjku ahah
    Crvena Zvezda likes this.

  10. #100
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Au,i onda mi sitna riba shvatimo da nemamo sta da trazimo ovde hahaha
    ja jedino crvenih imam vise nego dovoljno oko 700/800 sta znam,a ostalo sam uvek u manjku ahah
    Ako si ti sitna riba, ja sam punoglavac onda. Sa svojih 100 zelenih i 100 crvenih sam bio srećan ko kuče u liftu. 😨

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

Page 10 of 60 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast