Page 9 of 60 FirstFirst ... 78910111959 ... LastLast
Results 81 to 90 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #81
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    A kad treniras ides 30 20 10 ili?

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  2. #82
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Neznam, mogu samo da pretpostavim. Jednog istog igrača kad treniram sa 90% kondicije i sa 40% kondicije nije isti napredak (bolji je napredak sa odmornijim igračem) pa ja na svaka 2 treninga dodam kofer ili 2. Sa 3 crte troši više kondicije pa se odgovor na pitanje "zašto bolje napreduje na 2 crte" može intuitivno shvatiti ali malo teže objasniti
    Ma nema to veze koliko igrač ima kondicije na početku treninga, sa tim da li će dobiti manje ili više % progresa... A što se tiče toga da li je bolje sa 2 ili 3 crte trenirati na staroj verziji, uvek je bolje sa 2... Sa duplo više klikova, za istu potrošenu kondiciju, na 2 crte, dugoročno ima tendenciju da prosek ukupnog treninga bude bliže srednjoj vrednosti...

  3. #83
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kike Pindado i Janick Garrivier su napustili Partizan... Pindado je osvojio 17 trofeja sa klubom, a Garrivier 11...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1c.pngSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1cc.png

  4. #84
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Napokon da dobijem utakmicu gde imam manje šuteva u okvir...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1bbb.jpg
    Shadow likes this.

  5. #85
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ako sad na 6* troši 3 kofera za 2 skila treniraj dalje. Pošto treniraš na novoj verziji onda računaj da do 196Q trebaš 20-23 kofera. Ako potrošiš 25-30 i više onda ne vrijedi. Ja se držim stare verzije za treniranje (2 crte), kasnije kad primjetim da je neka osobina slabija onda to na novoj verziji ispravljam, npr. forsiram vježbe za šutiranje ili centaršut napadačima itd.

    aha aha,hvala,probacu vrv jos danas...samo da odlucim koje aspekte hocu da mu treniram

  6. #86
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ako sad na 6* troši 3 kofera za 2 skila treniraj dalje. Pošto treniraš na novoj verziji onda računaj da do 196Q trebaš 20-23 kofera. Ako potrošiš 25-30 i više onda ne vrijedi. Ja se držim stare verzije za treniranje (2 crte), kasnije kad primjetim da je neka osobina slabija onda to na novoj verziji ispravljam, npr. forsiram vježbe za šutiranje ili centaršut napadačima itd.
    Zanima me da l smo se dobro razumeli...
    Sastavio sam trening i poceo da treniram igraca...
    Igrac je imao 100% snage,svaki trening je skidao u proseku 12.5% pa mu je tako trebalo u proseku 4 treninga da se snaga spusti na 50%
    pa ja uzmem i vratim je na oko 90 ili vise...Znaci posle svaka 4 treninga potrosim 3 zelena...traninga sam uradio 20 znaci zelenih sam potrosio
    15 a on je napredovao do 196...Kapiram da je onda u pitanju talentovan igrac? Msm ako si rekao da ga zadrzim ako ne predje 23 zelena

  7. #87
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Zanima me da l smo se dobro razumeli...
    Sastavio sam trening i poceo da treniram igraca...
    Igrac je imao 100% snage,svaki trening je skidao u proseku 12.5% pa mu je tako trebalo u proseku 4 treninga da se snaga spusti na 50%
    pa ja uzmem i vratim je na oko 90 ili vise...Znaci posle svaka 4 treninga potrosim 3 zelena...traninga sam uradio 20 znaci zelenih sam potrosio
    15 a on je napredovao do 196...Kapiram da je onda u pitanju talentovan igrac? Msm ako si rekao da ga zadrzim ako ne predje 23 zelena
    Nismo se razumjeli, al nema veze. Radi po svom i ne zamaraj se previše oko toga. Ja vracam kondiciju čim padne ispod 80%.

  8. #88
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nisam ja kompetentan da pričam o treniranju jer 12 sezona igram sa istim timom. Zadnji put sam istrenirao 2 stopera prije 6-7 sezona.

  9. #89
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sad vidim blokirali su zadnji legalni način za skidanje kofera preko browsera Puffin, a već ranije sam bkokiran za skidanje tokena. Dok potrošim ovo što sam skupio onda prestajem igrat.

  10. #90
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Stežu pajseri.

Page 9 of 60 FirstFirst ... 78910111959 ... LastLast