Page 37 of 57 FirstFirst ... 27353637383947 ... LastLast
Results 361 to 370 of 568
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?

  1. #361
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Pobjeda na turniru saveza.

    Polufinale protiv Stalingrad: 27-6.

    Finale protiv C.A.E.R. : 22-13.




  2. #362
    Rookie Nemanja96's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Zvezdara
    Posts
    104
    Dobra ponuda za rezervu F26 ili 27

    Poslato sa CHC-U01 uz pomoć Tapatoka

  3. #363
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Pobeda 0-2 u gostima u prvom mecu nokaut faze LS. Igrac meca Diaz DC 25 godina. Neverovatno je da je odbrana sa njim u timu mnogo cvrsca protiv timova sa jakim krilima i ST igracima. U formaciji 3 siroko u zadnjoj liniji, Diaz je i dalje mnogo bolje resenje nego 30+% jaci Ronald Meznik koji je kupljen ove sezone. Sad cu vam to prikazati kroz fotke:


    Marco Diaz na svega 91% kvaliteta DC 25 godina:



    Ronald Meznik 122% kvaliteta DC 18godina, kupljen i nabudzen ove sezone:



    Mecevi u Kupu protiv ekipe Luftwafe sa mutantima na krilima i ST poziciji. Ucinak Meznika u prvom mecu, rezultat 5 golova u nasoj mrezi uz jedan dat:



    Drugi mec, identicna formacija obe ekipe, razlika u postavi umesto Meznika je Marco Diaz. Rezultat, mreza sacuvana uz pobedu 0-1:



    Diaz se i dalje pokazuje kao neprikosnoveno resenje za DC-a kada igram sa 3 siroko u zadnjoj liniji. On je gotovo uvek medju najbolje ocenjenim igracima kada igram u toj formaciji protiv ekipa koje imaju odlicna krila i napadaca vec sezonama. Nijednom,ali nijednom nije podbacio u toj formaciji protiv jakih ekipa. Meznik ce morati jos malo da priceka da bi postao prva opcija u odbrani. E sad, da sam krenuo i prvi mec protiv Luftwafe-a sa Diazom, ko zna, mozda bi ukupan rezultat bio drugaciji. Imate li vi neko misljenje o ovakvoj statistici?

    PS. Diaz je od prve sezone u timu, bio je omladinac sa 19g, tada na oko 40% kvaliteta. Hall of fame sa najvise odigranih meceva za klub, od lvl 3 je nabudzen sa 70%-80% na 120% kada sam otkrio da je zapravo F19. Od te sezone je prva opcija u odbrani.
    Last edited by Kole22; 02-18-2018 at 02:39 PM.

  4. #364
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kupim DMC od 4*, ispostavi se da je faktor 21 (faktor 25 na 5*)... Odlučim da ga ne dižem, već spremam za prodaju na pregovorima... Odigra do sada 9 utakmica, prosečna ocena 8.00...

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1ajjjjjj.jpg

  5. #365
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Pobeda 0-2 u gostima u prvom mecu nokaut faze LS. Igrac meca Diaz DC 25 godina. Neverovatno je da je odbrana sa njim u timu mnogo cvrsca protiv timova sa jakim krilima i ST igracima. U formaciji 3 siroko u zadnjoj liniji, Diaz je i dalje mnogo bolje resenje nego 30+% jaci Ronald Meznik koji je kupljen ove sezone. Sad cu vam to prikazati kroz fotke:


    Marco Diaz na svega 91% kvaliteta DC 25 godina:



    Ronald Meznik 122% kvaliteta DC 18godina, kupljen i nabudzen ove sezone:



    Mecevi u Kupu protiv ekipe Luftwafe sa mutantima na krilima i ST poziciji. Ucinak Meznika u prvom mecu, rezultat 5 golova u nasoj mrezi uz jedan dat:



    Drugi mec, identicna formacija obe ekipe, razlika u postavi umesto Meznika je Marco Diaz. Rezultat, mreza sacuvana uz pobedu 0-1:



    Diaz se i dalje pokazuje kao neprikosnoveno resenje za DC-a kada igram sa 3 siroko u zadnjoj liniji. On je gotovo uvek medju najbolje ocenjenim igracima kada igram u toj formaciji protiv ekipa koje imaju odlicna krila i napadaca vec sezonama. Nijednom,ali nijednom nije podbacio u toj formaciji protiv jakih ekipa. Meznik ce morati jos malo da priceka da bi postao prva opcija u odbrani. E sad, da sam krenuo i prvi mec protiv Luftwafe-a sa Diazom, ko zna, mozda bi ukupan rezultat bio drugaciji. Imate li vi neko misljenje o ovakvoj statistici?

    PS. Diaz je od prve sezone u timu, bio je omladinac sa 19g, tada na oko 40% kvaliteta. Hall of fame sa najvise odigranih meceva za klub, od lvl 3 je nabudzen sa 70%-80% na 120% kada sam otkrio da je zapravo F19. Od te sezone je prva opcija u odbrani.
    U obije odigrane sezone stopere mi cini jedan mlad..napucan stoper..i drugi koji je stariji i tu je oko 95%.
    Ovaj napucani uvijek ima slabiju ocjenu. I ako je za oko 20% bolji.
    Kole22 and Rašo 76 like this.

  6. #366
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pobeda u prvoj utakmici, protivnik zajeban, ali je moj ludi golman odbranio 6 od 6, posle 5 primljenih golova u prethodne dve utakmice...

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1ajjjjjjj.jpg
    Madridista, Kole22, lespa and 1 others like this.

  7. #367
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Malo smo trolovali ekipu koja je imala 12 šuteva u okvir... Kovrlija je imao 8 odbrana... Polusezonu završavamo na dobrom 3. mestu, dva boda iza prvog... U seriji smo od 7 pobeda...

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1ajjjjjjjj.jpgSezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1ajjjjjjjjj.jpg
    Kole22, lespa and Rašo 76 like this.

  8. #368
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    imam tekmu Saveza u 19h a 5 minuta kasnije mi se obnavlja kondicija 6%. zavrsavam tekmu Saveza i restartujem igru i na satu stoji 2h55min i ostajem bez 6% kondicije. sranjeeee!
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #369
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Hahaha.


    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22, Madridista and Rašo 76 like this.

  10. #370
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Pobeda u derbiju za prvo mesto na polovini sezone. Opet sacuvana mreza, opet zadnja linija odlicna, DL MoM. Match winner Cutino u 81. minutu sa penala.




    Madridista, lespa and Rašo 76 like this.

Page 37 of 57 FirstFirst ... 27353637383947 ... LastLast